Filtry

Filtry (73 produkty)
Aktywne filtry
Wyczyść filtry

Kategorie Kategorie

Cena Cena

Wyczyść

Kruszec Kruszec

Kolor złota Kolor złota

Kamień Kamień

Rozmiar Rozmiar

Motyw Motyw

Kolekcja Kolekcja

Dostępny w salonie Dostępny w salonie

W magazynie W magazynie

Kolczyki w kwadratowej formie z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585, z szafirami o masie 0,30 ct. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla pań lubiących biżuterię w geometrycznych kształtach. W środku drogocennego kruszcu został wprawiony szafir, który dodaje kolczykom niezwykłego blasku,  piękna i uwodzicielskiej...
Kolczyki z żółtego złota 0,585, to luksusowa biżuteria, która będzie wyglądać zniewalająco na uchu każdej kobiety. Wykończenie kolczyków jest doskonale a ich piękno można docenić dzięki precyzyjnie wykończonemu szlifowi topazu i diamentów.  Kolczyki są wygodne w noszeniu i bardzo ładnie prezentują się na uchu,  są idealnym wyborem dla kobiety, która chce...
Niezwykle efektowny pierścionek z brylantami i opalem. Wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 1,96 ct odznacza się piękną głębią koloru, natomiast nieprzemijający blask drogocennych klejnotów o masie 0,06 ct nadaje całości wyrafinowany charakter....
Broszki ręcznie robione

Broszka z żółtego złota 585 z koralem

A&A
30384064
3215 zł
Stylowa brosza wykonana z żółtego złota próby 0,585 ze zjawiskowym, bladoróżowym koralem. Prosta forma, subtelna oprawa kamienia sprawia, że brosza prezentuje się zachwycająco.
4395 zł
Wyjątkowy pierścionek złoty próby 0,585 z koralem. Zaprojektowany został w pracowni Domu Jubilerskiego A&A.  Wykonany ze szczególną dbałością o detale  z materiałów najwyższej jakości, spełni  oczekiwanie nawet najbardziej wymagających klientek. Za sprawą starannie dobranego kamienia o intensywnym, żywym czerwonym kolorze , kryje w sobie ducha dawnych...
Zawieszka z białego złota próby 0,585 z cyrkoniami w królewskim stylu wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Jubiler stworzył klejnot marzeń, który kobieta będzie nosić z ogromną przyjemnością, bo prezentuje się wręcz zjawiskowo.
Kolczyki z białego złota próby 0,585 z cyrkoniami w królewskim stylu wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Jubiler stworzył klejnot marzeń, który kobieta będzie nosić z ogromną przyjemnością, gdyż prezentuje się wręcz zjawiskowo.
Zjawiskowa zawieszka z dwukolorowego złota próby 0.585 ręcznie wykonana w Pracowni Domu Jubilerskiego A&A,  zdobiona topazem o masie  2,16 ct i brylantami o masie 0,07ct. Oryginalność zawieszki została podkreślona pięknym szlifem kamienia centralnego oraz niepowtarzalnym blaskiem brylantów. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i efektownie. 
3690 zł
Olśniewająca przywieszka z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585, z brylantami o masie 0,13 ct. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla pań lubiących biżuterię klasyczną w geometrycznych kształtach.
Kolczyki z owalnymi topazami o masie 0,94 ct. w prostej oprawie wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z białego, palladowego złota próby 0,585. Kolczyki przypadną do gustu paniom ceniącym delikatna i subtelną biżuterię.
Pierścionek z brylantami inspirowany motywami okresu secesji, wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z białego, palladowego złota próby 0,585. Centralny kamień wielkości 0,14 ct ozdobiono brylantami, ułożonymi na kształt kwiatu, po bokach którego jubiler wykonał ażurową koronkę, w której również umieścił brylanty. Całość prezentuje się...
4395 zł
Wyjątkowy pierścionek złoty próby 0,585 z koralem. Zaprojektowany został w pracowni Domu Jubilerskiego A&A.  Wykonany ze szczególną dbałością o detale  z materiałów najwyższej jakości, spełni  oczekiwanie nawet najbardziej wymagających klientek. Za sprawą starannie dobranego kamienia o intensywnym, żywym czerwonym kolorze , kryje w sobie ducha dawnych...
6850 zł
Wyjątkowy pierścionek z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585 z ametystem o masie 0,41 ct i brylantami o masie 0,10 ct. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z myślą o paniach lubiących biżuterię w stylu retro.
Wyjątkowo kobieca zawieszka z białego, palladowego złota próby 0,585 z ametystem o zielonkawej barwie 1,77 ct, otoczonym brylantam o masie 0,15 ct. Zjawiskowy wyrób z ametystem o rzadko spotykanej barwie, ktróry został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z myślą o paniach, które cenią sobie unikatową biżuterię.
Bajeczna zawieszka w kształcie serca z topazem o masie 0,99 ct i brylantami 0,17 ct. wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z białego, palladowego złota próby 0,585. Zawieszka przypadnie do gustu paniom o romantycznym usposobieniu  i będzie zjawiskowym dodatkiem do każdej stylizacji.
Kolczyki z białego, palladowego złota próby 0,585 z owalnymi topazami o masie 3,30 ct i brylantami o masie 0,05 ct. wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A  dla miłośniczek klasycznej, ponadczasowej biżuterii.
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek z białego złota z szafirem

A&A
30409163
3380 zł
Pierścionek z owalnym szafirem o masie 1,42 ct w prostej oprawie wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z białego palladowego złota próby 0,585. Pierścionek przypadnie do gustu paniom ceniącym skromną i subtelną biżuterię.
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek złoty z szafirem i brylantami

A&A
30409101
4420 zł
Zjawiskowy pierścionek z  żółtego i białego  złota, zachwyca precyzją wykonania oraz ciekawą formą. Dodatkowym atutem są starannie dobrane i zakuwane  klejnoty, które przykuwają uwagę zmysłowym blaskiem a centralny kamień pięknym szlifem. Niebanalne detale stanowią ponadczasowe wykończenie.
Pierścionki

Pierścionek złoty z iolitem i brylantami

A&A
30411821
6750 zł
Pierścionek w stylu Art Deco z iolitem o masie 0,64 ct i brylantami o masie 0,10 ct wykonany ręcznie z żółtego i białego złota próby 0,585 w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Przepiękny i stylowy pierścionek dedykowany dla pań lubiących wyszukane dodatki.
Pierścionki

Pierścionek złoty z topazem i brylantami

A&A
30413672
5305 zł
Pierścionek w stylu Art deco z żółtego i białego złota próby 0,585 z kwadratowym topazem o masie 0,42 ct ozdobionym brylantami o masie 0,07 ct. Pierścionek został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla miłośniczek pięknej i stylowej biżuterii. Jubiler, dzięki użyciu białego złota oraz brylantów, pięknie wyeksponował barwę topazu.
Zjawiskowa zawieszka z rubinem 0,61 ct misternie zdobionym brylantami o masie 0,21 ct. Wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z białego, palladowego złota próby 0,585 dla pań lubiących otaczać się piękną biżuterią w szlachetnej formie.
3000 zł
Przepiękna zawieszka z żółtego i białego złota próby 0,585 z owalnym szmaragdem o masie 0,66 ct.  Prosta oprawa wspaniale eksponuje kamień. Wyrób wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla miłośniczek klasycznej, pełnej wdzięku biżuterii.
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek złoty ze szmaragdem 0,74 ct

A&A
30453142
4240 zł
Przepiękny pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z owalnym szmaragdem o masie 0,74 ct.  Prosta oprawa wspaniale eksponuje kamień. Wyrób wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla miłośniczek klasycznej, pełnej wdzięku biżuterii.
Unikatowy pierścionek z żółtego i białego złota ręcznie wykonany w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Odznacza się ciekawym wzornictwem i wyszukanym stylem. Pierścionek wysadzany brylantami o masie 0,11 ct i pięknym szafirem o masie 1,50 ct, stanowi cudowne dopełnienie dwukolorowego kruszcu. Odważna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań...
4999 zł
Wyjątkowy pierścionek złoty wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Biżuteria inspirowana stylem retro, która przywołuje wspomnienia. Niebanalne połączenie efektownego rubinu o pięknym malinowym  kolorze i  efektownym blaskiem brylantów, kształtują się w doskonałą geometryczną całość. Pierścionek odznacza się niepowtarzalnym i pełnym...
4199 zł
Wyjątkowa zawieszka złota wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Biżuteria inspirowana stylem retro, która przywołuje wspomnienia. Niebanalne połączenie efektownego rubinu o pięknym malinowym  kolorze i  efektownym blaskiem brylantów, kształtują się w doskonałą geometryczną całość. Zawieszka odznacza się niepowtarzalnym i pełnym wdzięku...
Efektowna zawieszka z żółtego i białego złota próby 0,585 z okazałym, owalnym szmaragdem o masie 0,99 ct. i brylantami o masie 0,27 ct. Fantasyczny model, w którym brylanty w cudowny sposób eksponują przepiękną barwę szmaragdu, wykonany został ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A.
Pierścionki

Pierścionek złoty z rubinem i brylantami

A&A
30409347
3380 zł
Unikatowy pierścionek z żółtego i białego złota ręcznie wykonany w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Odznacza się ciekawym wzornictwem i wyszukanym stylem. Pierścionek wysadzany brylantami o masie 0,03 ct i pięknym rubinem o masie 0,20 ct, stanowi cudowne dopełnienie dwukolorowego kruszcu. Odważna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących...
Pierścionki

Pierścionek złoty z rubinem i brylantami

A&A
30409330
6575 zł
Unikatowy pierścionek z żółtego i białego złota ręcznie wykonany w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Odznacza się ciekawym wzornictwem i wyszukanym stylem. Pierścionek wysadzany brylantami o masie 0,11 ct i pięknym rubinem o masie 0,52 ct, stanowi cudowne dopełnienie dwukolorowego kruszcu. Odważna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących...
Pierścionki

Pierścionek złoty z rubinem i brylantami

A&A
30409293
8050 zł
Unikatowy pierścionek z żółtego i białego złota ręcznie wykonany w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Odznacza się ciekawym wzornictwem i wyszukanym stylem. Pierścionek wysadzany brylantami o masie 0,10 ct i pięknym rubinem o masie 0,62 ct, stanowi cudowne dopełnienie dwukolorowego kruszcu. Odważna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących...
3780 zł
Olśniewające kolczyki z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585, z brylantami o masie 0,14 ct. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla pań lubiących ponadczasową biżuterię w geometrycznych kształtach.
Pierścionek w nowoczesnej formie z żółtego i białego, palladowego złota z opalem o masie 2,42 ct i brylantami o masie 0,05 ct. Wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A pierścionek będzie doskonałym prezentem dla pań lubiących niebanalną biżuterię.
Zawieszki

Zawieszka złota z brylantami 0,23 ct

A&A
30338814
4610 zł
Ręcznie wykonana w pracowni Domu Jubilerskiego zawieszka z białego, palladowego złota próby 0,585 wysadzana brylantami o łącznej masie 0,23 ct. Przepiękny model, któremu jubiler nadał kształt kwiatu, będzie idealnym prezentem dla pań lubiących biżuterię z motywami roślinnymi i dyskretnym blaskiem brylantów.
Pierścionki

Pierścionek z białego złota z brylantem

A&A
10011218
4999 zł
Wyjątkowy pierścionek z białego, palladowego złota z centralnie osadzonym brylantem o macie 0,08ct wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Jego opływowy kształt sprawia, że jest wygodny w noszeniu i pięknie prezentuje się na palcu.
Kolczyki

Kolczyki złote z koralami 7,20 ct

A&A
30380516
5000 zł
Klasyczne kolczyki z żółtego złota próby 0,585 z okazałymi koralami o masie 7,20 ct  wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Prosta oprawa wokół kamieni sprawa, że kolczyki prezentują się niezwykle elegancko.
Wyświetlanie 1-36 z 73 elementów
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Podczas odwiedzania naszych stron internetowych na Twoim komputerze lub innym urządzeniu są zapisywane, a następnie przechowywane pliki cookies. Informacje zapisane w tych plikach umożliwiają optymalizację korzystania z naszych serwisów. Pliki cookies gromadzą dane o sposobie korzystania ze strony internetowej, co pozwala nam spersonalizować wyświetlane treści i reklamy. Pliki cookies nie pozwalają na ustalenie tożsamości osoby, na której urządzeniu zostały one zapisane. Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce prywatności.