Filtry

Filtry (6 produkty)
Aktywne filtry
Wyczyść filtry

Kategorie Kategorie

Cena Cena

Kruszec Kruszec

Kolor złota Kolor złota

Kamień Kamień

Wyczyść

Rozmiar Rozmiar

Motyw Motyw

Kolekcja Kolekcja

Dostępny w salonie Dostępny w salonie

Aktywne filtry
Pierścionek z białego złota... Pierścionek z białego złota... 2
5,35 ct
Diament wyższej jakości
Wyjątkowy pierścionek z białego złota próby 0,585 wykonany ręcznie w Pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Zachwyca  okazałym akwamarynem o masie 5,27 ct, którego piękną barwę podkreśla subtelny blask brylantów o masie 0,08 ct. Pierścionek odznacza się niepowtarzalnym i pełnym wdzięku stylem, dedykowany dla kobiet lubiących niebanalną i wyszukaną biżuterię.
Kolczyki złote z... Kolczyki złote z... 2
2,08 ct
Diament wyższej jakości
Kolczyki na angielski zapięciu w stylu Art Déco z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585 ozdobione akwamarynami o masie 1,50 ct i urzekającym blaskiem brylantów o masie 0,58 ct. Wyrób stworzony ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A zachwyca swoją formą i precyzją wykonania. Z pewnością zachwyci miłośniczki zarówno klasycznej jak i...
Zawieszka wisząca łezka... Zawieszka wisząca łezka... 2
0,51 ct
Diament wyższej jakości
Wyjątkowa, wykonana w Pracowni Domu Jubilerskiego A&A zawieszka z białego złota próby 585. Zachwyca ciekawym wzornictwem i precyzją, z jaką zostały oprawione brylanty i urzekający swoim kolorem akwamaryn. Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
Pierścionek z białego złota... Pierścionek z białego złota... 2
3,11 ct
Ręczne wykonanie
Pierścionek w stylu Art Deco z białego, palladowego złota próby 0,585 wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Jego największą zaletą jest oprawiony z dbałością o każdy detal akwamaryn, który urzeka wspaniałą barwą. Pełna wdzięku kompozycja, która powstała z myślą o paniach lubiących efektowną biżuterię z naturalnymi kamieniami. 
Pierścionek z białego złota... Pierścionek z białego złota... 2
0,94 ct
Ręczne wykonanie
3095 zł
Klasyczny pierścionek z białego, palladowego złota próby 585 wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Urzeka prostą oprawą centralnego akwamarynu, o pięknej, intensywnej barwie. Delikatny wzór sprawdzi się jako niebanalny pierścionek zaręczynowy, lub prezent na wiele okazji. 
Kolczyki ze złota 585 z... Kolczyki ze złota 585 z... 2
7,5 ct
Diament wyższej jakości
15990 zł
Wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A kolczyki z białego i żółtego złota próby 585. Zjawiskowa forma, która urzeka błękitnymi akwamarynami o łącznej masie 7,06 ct i blaskiem brylantów. Pełna wdzięku, zachwycająca kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się niebanalnymi dodatkami.
Wyświetlanie 1-6 z 6 elementów
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.