Filtry

Filtry (147 produkty)
Aktywne filtry
Wyczyść filtry

Kategorie Kategorie

Cena Cena

Kruszec Kruszec

Kolor złota Kolor złota

Kamień Kamień

Wyczyść

Rozmiar Rozmiar

Motyw Motyw

Kolekcja Kolekcja

Dostępny w salonie Dostępny w salonie

W magazynie W magazynie

Wyczyść
Pierścionek zaręczynowy... Pierścionek zaręczynowy... 2
  • Nowy
0,35 ct
1299 zł
Wyjątkowy pierścionek wykonany z żółtego złota  próby 0,585 z gładką koroną w której z doskonałą precyzją został zakuty cytryn o masie 0,35 ct.  Pierścionek zachwyca piękną, klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi dodatkami.
Pierścionek dwukolorowe... Pierścionek dwukolorowe... 2
  • Nowy
1,52 ct
Zjawiskowy pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z dwoma cytrynami  i brylantami. Jego niebanalna forma zachwyca niesztampowym designem i precyzją ręcznego wykonania. Atrakcyjna, korona została dopełniona niezwykłym połączeniem cytrynów o masie 1,52 ct oraz nieprzemijającym blaskiem brylantów jakości VS/G, które jeszcze mocniej podkreślają...
Pierścionek dwukolorowe... Pierścionek dwukolorowe... 2
  • Nowy
0,90 ct
1499 zł
Klasyczny pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z oliwinem o masie 0,90 ct . Zachwyca pięknym kolorem kamienia centralnego oraz blaskiem drogocennego kruszcu. Całość cudownie komponuje się z klasyczną oprawą. Idealny model na zaręczynowy a także jako prezent na równie ważne okazje.
Pierścionek dwukolorowe... Pierścionek dwukolorowe... 2
  • Nowy
0,73 ct
1499 zł
Klasyczny pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z cytrynem o masie 0,73ct . Zachwyca pięknym kolorem kamienia centralnego oraz blaskiem drogocennego kruszcu.  Całość cudownie komponuje się z klasyczną oprawą. Idealny model na zaręczynowy a także jako prezent na równie ważne okazje.
Pierścionek złoty 585 z... Pierścionek złoty 585 z... 2
  • Nowy
32,0 ct
Niezwykle efektowny pierścionek z żółtego złota próby 0,585 z okazałym kwarcem dymnym i brylantami. Wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 32,0 ct odznacza się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru, natomiast nieprzemijający blask drogocennych...
Zawieszka ażurowa... Zawieszka ażurowa... 2
  • Nowy
16,78 ct
Wyrafinowana ażurowa zawieszka ze złota próby 0,585 z okazałym cytrynem o masie 16,78 ct i brylantami o masie 0,76 ct. Kunszt szlifu i oprawy centralnego kamienia decyduje o wyjątkowości i niepowtarzalności tego wyrobu. Okazały cytryn przyciąga spojrzenia przepiękną barwą a nieprzemijający blask brylantów dodaje szyku i elegancji. Czarujący styl, precyzja...
Pierścionek złoto 585 z... Pierścionek złoto 585 z... 2
2,89 ct
Niezwykle efektowny pierścionek z oliwinem i brylantami z żółtego i białego  złota próby 0,585 wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Wyróżnia się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 2,89 ct odznacza się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru, natomiast nieprzemijający blask drogocennych brylantów o...
Zawieszka żółte złoto 585... Zawieszka żółte złoto 585... 2
0,65 ct
Wyjątkowa zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585 z gładką koroną w której z doskonałą precyzją został zakuty owalny cytryn o masie 0,65 ct.  Zawieszka zachwyca piękną klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi dodatkami.  
Kolczyki żółte złoto 585... Kolczyki żółte złoto 585... 2
0,81 ct
Wyjątkowe kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 z gładką koroną w której z doskonałą precyzją zostały zakute owalne cytryny o masie 0,81 ct.  Kolczyki zachwyca piękną, klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi dodatkami.  
Pierścionek ze złota 585 z... Pierścionek ze złota 585 z... 2
0,88 ct
Niezwykle efektowny pierścionek z oliwinem i brylantami z żółtego i białego palladowego złota próby 0,585 wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Wyróżnia się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 0,88 ct odznacza się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru, natomiast nieprzemijający blask drogocennych...
Wyjątkowy pierścionek z żółtego złota próby 0,585 z okazałym kamieniem centralnym i cyrkoniami. Zachwyca piękną barwą cytrynu  oraz dyskretnym blaskiem drobnych cyrkonii. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i z pewnością przypadnie do gustu wymagającej kobiecie, u której na dłoni sprawdzi się w roli gustownej ozdoby.
Niebanalne kolczyki z ametystami i topazami o łącznej masie 2,35 ct ozdobionymi diamentami o masie 0,13 ct. Kolczyki wykonane z żółtego i białego złota próby 0,585 dla pań lubiących otaczać się oryginalną biżuterią.
Niebanalna przywieszka z ametystem i topazem o łącznej masie 2,03 ct ozdobionymi diamentami o masie 0,07 ct. Przywieszka wykonana z żółtego i białego złota próby 0,585 dla pań lubiących otaczać się oryginalną biżuterią.  
Pierścionek złoto 585 z... Pierścionek złoto 585 z... 2
17,07 ct
Niezwykle efektowny pierścionek z brylantami i kwarcem dymnym. Wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 17,07 ct odznacza się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru, natomiast nieprzemijający blask drogocennych klejnotów o masie 0,35 ct nadaje...
Zjawiskowe kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Zachwycają pięknym kolorem kamienia centralnego zwieńczonego na złotych łańcuszkach. Kolczyki o delikatnej i finezyjnej formie prezentują się niezwykle romantyczne i ponadczasowo.
710 zł
Wyjątkowy naszyjnik złoty próby 0,585, zachwyca subtelną elegancją i precyzją wykonania. Zjawiskowy ametyst na kształt kropli został zawieszony na delikatnym łańcuszku złotym. Ta, niebanalna biżuteria świetnie wpisze się w słoneczną aurę lata. Naszyjnik dedykowany dla pań, które lubią otaczać się wyszukaną i ponadczasową biżuterią
Naszyjnik złoty 585 z... Naszyjnik złoty 585 z... 2
0,58 ct
887 zł
Wyjątkowy naszyjnik złoty próby 0,585, zachwyca subtelną elegancją i precyzją wykonania. Okrągły cytryn został zawieszony na delikatnym łańcuszku złotym. Ta, niebanalna biżuteria świetnie wpisze się w słoneczną aurę lata. Naszyjnik dedykowany dla pań, które lubią otaczać się wyszukaną i ponadczasową biżuterią.
Wyjątkowy naszyjnik złoty próby 0,585, zachwyca subtelną elegancją i precyzją wykonania. Zjawiskowy ametyst na kształt łezki został zawieszony na delikatnym łańcuszku złotym. Ta, niebanalna biżuteria świetnie wpisze się w słoneczną aurę lata. Naszyjnik dedykowany dla pań, które lubią otaczać się wyszukaną i ponadczasową biżuterią.
Zjawiskowe kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Zachwycają pięknym kolorem kamienia centralnego zwieńczonego na złotych łańcuszkach. Kolczyki o delikatnej i finezyjnej formie prezentują się niezwykle romantyczne i ponadczasowo.
Zjawiskowe kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Zachwycają pięknym kolorem kamienia centralnego zwieńczonego na złotych łańcuszkach. Kolczyki o delikatnej i finezyjnej formie prezentują się niezwykle romantyczne i ponadczasowo.
Wyjątkowy naszyjnik złoty próby 0,585, zachwyca subtelną elegancją i precyzją wykonania. Ametystowa gwiazdka została zawieszona na delikatnym łańcuszku złotym. Ta, niebanalna biżuteria świetnie wpisze się w słoneczną aurę lata. Naszyjnik dedykowany dla pań, które lubią otaczać się wyszukaną i ponadczasową biżuterią.
Pierścionek złoty 585 z... Pierścionek złoty 585 z... 2
1,50 ct
Wyjątkowy pierścionek z żółtego złota próby 0,585 z okazałym  kamieniem centralnym o masie 1,50 ct i diamentami o masie 0,03 ct .Zachwyca piękną barwą cytrynu zakutego w cztery łapki oraz dyskretnym blaskiem drobnych klejnotów. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i z pewnością przypadnie do gustu wymagającej kobiecie, u której na dłoni sprawdzi się...
Pierścionek złoto 585 z... Pierścionek złoto 585 z... 2
1,25 ct
Pierścionek z żółtego złota próby 0,585 z okazałym ametystem o masie 1,25 ct ozdobionym diamentami o masie 0,03 ct. Pierścionek urzeka swoją doskonałą jakością, która spełnia wysokie wymagania stawiane kamieniom użytym do produkcji oferowanej biżuterii.
Kolczyki złoto 585 z... Kolczyki złoto 585 z... 2
0,69 ct
Zjawiskowe kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Zachwycają pięknym kolorem kamienia centralnego o masie 0,69 ct i delikatnym blaskiem zmysłowych klejnotów łącznej masie 0,15 ct. Kolczyki o delikatnej i finezyjnej formie prezentują się niezwykle romantyczne i ponadczasowo.
Efektowny pierścionek z zultanitem i cyrkoniami wykonany z żółtego złota próby 585.  Kamień centralny  został zakuty w czterech łapkach otoczony z dwóch stron drobnymi cyrkoniami, których subtelny blask jeszcze bardziej wydobywa jego piękny kolor. Pierścionek złoty z zultanitem i cyrkoniami zachwyca niewymuszona formą i precyzją wykonania. 
Wyjątkowa zawieszka w srebrze pozłacanym z kwadratowym bursztynem i ametystem. Dopracowana z dbałością o każdy szczegół znakomicie wpiszą się w słoneczną aurę lata. Ciepły kolor bursztynu znakomicie komponuje się z pięknym kolorem ametystu oprawionym w cztery łapki. Zawieszka stworzona z myślą o kobietach kochających naturalne kamienie i nowoczesne formy. 
Wyjątkowe kolczyki w srebrze pozłacanym z kwadratowym bursztynem i ametystem. Dopracowane z dbałością o każdy szczegół znakomicie wpiszą się w słoneczną aurę lata. Ciepły kolor bursztynu znakomicie komponuje się z pięknym kolorem ametystu oprawionym w cztery łapki. Kolczyki stworzone z myślą o kobietach kochających naturalne kamienie i nowoczesne formy. 
145 zł
Wyjątkowa i oryginalna zawieszka srebrna z ametystem i topazem. Zachwyca ciekawą formą oraz niezwykłą precyzją zakuwanych kamieni, które nadają całości pięknego rozbłysku. Będzie świetnym dodatkiem do niebanalnych i wieczorowych stylizacji.
360 zł
Wyjątkowe i oryginalne kolczyki srebrne, zachwycają ciekawą formą oraz niezwykłą precyzją zakuwanych kamieni, które nadają całości pięknego rozbłysku. Będą świetnym dodatkiem do niebanalnych i wieczorowych stylizacji.
Pierścionek złoty 585 z... Pierścionek złoty 585 z... 2
36,88 ct
Niezwykle efektowny pierścionek z żółtego złota próby 0,585 z okazałym cytrynem i brylantami. Wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 36,88 ct odznacza się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru, natomiast nieprzemijający blask drogocennych...
Pierścionek zaręczynowy... Pierścionek zaręczynowy... 2
0,42 ct
Pierścionek zaręczynowy z żółtego i białego złota próby 0,585, charakteryzuje się niepowtarzalnym pięknem i szlachetnym blaskiem. Centralny kamień o pięknej  barwie został zakuty w koronę wykonaną z białego złota. Owalny ametyst o masie 0,42 ct został otoczony brylantami o masie 0,52 ct które jeszcze bardziej wydobywają jego piękno. Szerokość obrączki...
Pierścionek zaręczynowy... Pierścionek zaręczynowy... 2
0,44 ct
Pierścionek zaręczynowy z żółtego i białego złota próby 0,585, charakteryzuje się niepowtarzalnym pięknem i szlachetnym blaskiem. Centralny kamień o pięknej  barwie został zakuty w koronę wykonaną z białego złota. Owalny ametyst o masie 0,44 ct został otoczony brylantami o masie 0,5208 ct które jeszcze bardziej wydobywają jego piękno. Szerokość obrączki...
Pierścionek złoty 585 z... Pierścionek złoty 585 z... 2
1,78 ct
Pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z okazałym, okrągłym ametystem o masie 1,78 ct ozdobionym dookoła diamentami o masie 0,09 ct. Piękny, efektowny model przypadnie do gustu paniom lubiącym biżuterię w ponadczasowym wydaniu, przyciągającą wzrok.
1320 zł
Pierścionek z żółtego złota próby 0,585 z ametystem. Zachwyca centralnym kamieniem o pięknej  barwie i ciekawym szlifie. Pierścionek o delikatnej i finezyjnej formie prezentuje się niezwykle oryginalnie i ponadczasowo. Dedykowany dla pań o subtelnej i romantycznej duszy.
Wyświetlanie 1-36 z 147 elementów
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Podczas odwiedzania naszych stron internetowych na Twoim komputerze lub innym urządzeniu są zapisywane, a następnie przechowywane pliki cookies. Informacje zapisane w tych plikach umożliwiają optymalizację korzystania z naszych serwisów. Pliki cookies gromadzą dane o sposobie korzystania ze strony internetowej, co pozwala nam spersonalizować wyświetlane treści i reklamy. Pliki cookies nie pozwalają na ustalenie tożsamości osoby, na której urządzeniu zostały one zapisane. Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce prywatności.