Filtry

Filtry (81 produkty)
Aktywne filtry
Wyczyść filtry

Kategorie Kategorie

Cena Cena

Kruszec Kruszec

Kolor złota Kolor złota

Wyczyść

Kamień Kamień

Rozmiar Rozmiar

Motyw Motyw

Kolekcja Kolekcja

Dostępny w salonie Dostępny w salonie

W magazynie W magazynie

Wyjątkowe kolczyki koła wykonane z wysokiej jakości złota próby 0,585. Stworzone z myślą kobietach lubiących geometryczne formy. Będą stanowić idealny dodatek do codziennych stylizacji.
1682 zł
Oryginalna zawieszka w trzech kolorach złota próby 0,585. Zachwyca precyzują wykonania oraz ruchomymi elementami. Diamentowane złoto nadaje całości wyjątkowego charakteru. Pełna wdzięku dedykowana dla osób szukających nietypowych rozwiązań jubilerskich.
1129 zł
Oryginalne i niepowtarzalne kolczyki wykonane w trzech kolorach złota próby 0,585. Uwagę przyciąga niebanalny design i staranne wykończenie. Piękne załamania światła na rzeźbionym  kruszcu nadają lekkości i subtelności. Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
Naszyjnik w trzech kolorach złota próby 0,585 z efektownymi elementami o nieregularnej fakturze kruszcu, która w zjawiskowy sposób odbija światło. Całość tworzy elegancką ozdobę którą warto mieć w swojej kolekcji.
7750 zł
Wyjątkowa bransoletka z trzykolorowego złota próby 0,585. Zachwyca ciekawą formą, a połączenie trzech, mieniących się kolorów kruszcu, sprawia, że na dłoni prezentuje się zjawiskowo. Sprawdzi się jako niebanalny dodatek do każdej stylizacji.
919 zł
Efektowny i niepowtarzalny pierścionek wykonany w trzech kolorach złota próby 0,585.  Uwagę przykuwa ciekawy design i efektowne wykończenia. Całość tworzy elegancką ozdobę , którą warto mieć w swojej kolekcji. 
Piękny naszyjnik wykonany w trzech kolorach złota próby 0,585, zachwyca delikatną formą i blaskiem drogocennego kruszcu. Ciekawa i jednocześnie delikatna kompozycja doda szyku i elegancji nawet najprostszej stylizacji.
Piękna bransoletka wykonana w trzech kolorach złota próby 0,585, zachwyca delikatną formą i blaskiem drogocennego kruszcu. Ciekawa i jednocześnie delikatna kompozycja doda szyku i elegancji nawet najprostszej stylizacji.
2696 zł
Niezwykle oryginalny pierścionek wykonany z żółtego, białego i różowego złota próby 585 z diamentami o masie 0,14 ct , zachwyca precyzją wykonania i niebanalnym designem. To propozycja niepowtarzalnej biżuterii damskiej, która urzeka każdą kobietę lubiącą okazałe i wyszukane ozdoby. Szerokość pierścionka sprawi, że będzie dobrze widoczny na dłoni,...
11590 zł
Okazały pierścionek w obrączkowej formie z żółtego, białego i różowego  złota próby 0,585 z białymi i czarnymi diamentami o łącznej masie 1,17 ct. Szerokość pierścionka sprawi, że będzie dobrze widoczny na dłoni, jednocześnie podkreśli jej kształt. Doskonale sprawdzi się jako samodzielny dodatek do codziennej stylizacji. Zachwyca zawsze dobrze...
1299 zł
Unikatowa zawieszka wykonana ze złota próby 0,585 ekskluzywnej włoskiej marki Graziella, odznacza się wyrafinowanym wzornictwem i oryginalnym stylem. Nowoczesny kształt stanowi idealne dopełnienie całości. Odważna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się wyszukanymi dodatkami.
3799 zł
Unikatowe kolczyki wykonane ze złota próby 0,585 ekskluzywnej włoskiej marki Graziella, odznaczają się wyrafinowanym wzornictwem i oryginalnym stylem. Nowoczesny kształt stanowi idealne dopełnienie całości. Odważna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się wyszukanymi dodatkami.
Naszyjniki

Naszyjnik złoty 585 diamentowane kulki

A&A
10084038
Piękny i niezwykle oryginalny naszyjnik wykonany w trzech kolorach złota próby 0,585. Zachwyca ciekawością wzoru i blaskiem ciepłego odcienia kruszcu. Stanowi świetny dodatek do codziennej stylizacji.
Naszyjniki

Naszyjnik złoty-kostka

A&A
10077290
Zjawiskowy naszyjnik  złoty próby 0,585. Zachwyca gustownie dobranymi elementami ozdobnymi na kształt kostek. Subtelny i ładny dodatek, który w wyjątkowy sposób ozdobi dekolt i szyję.  
Oryginalna i niepowtarzalna bransoletka  wykonana w trzech kolorach złota próby 0,585. Uwagę przyciąga niebanalny design i staranne wykończenie. Piękne załamania światła na rzeźbionym  kruszcu nadają lekkości i subtelności. Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
Zawieszki

Zawieszka w trzech kolorach złota

A&A
30307339
Niezwykle elegancka i kobieca zawieszka wykonana trzech kolorach złota.  Uwagę zwraca swoim niepowtarzalnym wyglądem i kunsztownością wykonania. Niezwykła forma i ciekawa faktura kruszcu jest największym atutem tego produktu.
Kolczyki

Kolczyki z trzykolorowego złota

A&A
30454460
Kolczyki w owalnym kształcie o wymiarach 19 mm x 13 mm 7 mm, z żółtego, białego oraz różowego złota próby 0,585. Kolczyki będą doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji.
Kolczyki

Kolczyki z trzykolorowego złota

A&A
30454446
Kolczyki w kwadratowym kształcie o wymiarach 11 mm x 11 mm z żółtego, białego oraz różowego złota próby 0,585. Kolczyki będą doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji.
Zawieszki

Zawieszka w trzech kolorach złota

A&A
30047952
2815 zł
Wyjątkowa zawieszka w trzech kolorach złota, zachwyca niebanalną formą i pięknym ażurowym wykończeniem. Odważna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się wyszukana biżuterią.  Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
Kolczyki

Kolczyki w trzech kolorach złota

A&A
30175808
4887 zł
Unikatowe kolczyki wykonane ze złota, odznaczają się wyrafinowanym wzornictwem i oryginalnym stylem. Oryginalny motyw roślinny z ażurowym wykończeniem stanowi kapitalne dopełnienie całości. Odważna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się wyszukanymi dodatkami.
Bransoletki

Bransoletka w trzech kolorach złota

A&A
30093102
6950 zł
Unikatowa bransoletka wykonana ze złota, odznacza się wyrafinowanym wzornictwem i oryginalnym stylem. Oryginalny motyw roślinny z ażurowym wykończeniem stanowi kapitalne dopełnienie całości. Odważna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się wyszukanymi dodatkami.
Zawieszki

Zawieszka w trzech kolorach złota

A&A
30044906
3070 zł
Wyjątkowa zawieszka w trzech kolorach złota, zachwyca niebanalną formą i pięknym ażurowym wykończeniem. Odważna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się wyszukana biżuterią.  Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
Bransoletki

Bransoletka ze złota

A&A
30461086
Oryginalna bransoletka wykonana w trzech kolorach złota. Efektowny splot nadaje niepowtarzalnego charakteru i wyrafinowanej elegancji. Całość przypadnie do gustu wielbicielce nietuzinkowych i ponadczasowych dodatków.
Bransoletki

Bransoletka ze złota z cyrkoniami

A&A
30461109
Niezwykle kobieca bransoletka wykonana w trzech kolorach złota z cyrkoniami. Subtelny błysk drobnych kamieni na tle ciepłego odcienia kruszcu podkreśla jej delikatny charakter. Ze względu na swoja skromną formę sprawdzi się w połączeniu z bogato zdobionymi sukienkami naddając finezyjnego efektu.
Bransoletki

Bransoletka w trzech kolorach złota

A&A
20468491
Ponadczasowa i niezwykle efektowna bransoletka wykonany w trzech kolorach złota. Zachwyca precyzją wykonania oraz blaskiem drogocennego kruszcu. To oryginalna propozycja, która podkreśli każdą niebanalną stylizację. 
Oryginalny i niepowtarzalny naszyjnik wykonany w trzech kolorach złota. Uwagę przyciąga niebanalny design i staranne wykończenie. Piękne załamania światła na rzeźbionym  kruszcu nadają lekkości i subtelności. Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
1559 zł
Oryginalne i niepowtarzalne kolczyki wykonane ze złota. Uwagę przyciąga niebanalny design i staranne wykończenie. Piękne załamania światła na rzeźbionym  kruszcu nadają lekkości i subtelności. Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
Bransoletki

Bransoletka w trzech kolorach złota

A&A
20487133
Oryginalna i niepowtarzalna bransoletka wykonana w trzech kolorach złota. Uwagę przyciąga niebanalny design i staranne wykończenie. Piękne załamania światła na rzeźbionym  kruszcu nadają lekkości i subtelności. Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
Kolczyki

Kolczyki z trzykolorowego złota

A&A
20487140
Oryginalne i niepowtarzalne kolczyki wykonane w trzech kolorach złota. Uwagę przyciąga niebanalny design i staranne wykończenie. Piękne załamania światła na rzeźbionym  kruszcu nadają lekkości i subtelności. Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
Naszyjniki

Naszyjnik z trzykolorowego złota

A&A
20487157
Oryginalny i niepowtarzalny naszyjnik wykonany w trzech kolorach złota. Uwagę przyciąga niebanalny design i staranne wykończenie. Piękne załamania światła na rzeźbionym  kruszcu nadają lekkości i subtelności. Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
1899 zł
Wyjątkowy pierścionek wykonany w trzech kolorach złota. Zachwyca precyzją wykonania i niebanalnym designem. To propozycja niepowtarzalnej biżuterii damskiej, która urzeka każdą kobietę lubiącą okazałe i wyszukane ozdoby. Szerokość pierścionka sprawi, że będzie dobrze widoczny na dłoni, jednocześnie podkreśli jej kształt. Doskonale sprawdzi się jako...
Naszyjniki

Naszyjnik w trzech kolorach złota

A&A
30434493
3855 zł
Wyjątkowy naszyjnik wykonany z żółtego, białego i różowego złota, zachwyca ciekawymi elementami ozdobnymi, na których powierzchni w oryginalny sposób załamuje się światło nadając subtelnego rozbłysku. Efektowny i ponadczasowy, warto go mieć w swojej kolekcji.
Kolczyki

kolczyki z trzykolorowego złota

A&A
30175839
3245 zł
Wyjątkowe kolczyki z trzykolorowego złota, zachwycają niebanalną formą i pięknym ażurowym wykończeniem . Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
Kolczyki

kolczyki z trzykolorowego złota

A&A
30175792
3745 zł
Wyjątkowe kolczyki z trzykolorowego złota, zachwycają niebanalną formą i pięknym ażurowym wykończeniem . Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
Wyświetlanie 1-36 z 81 elementów
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Podczas odwiedzania naszych stron internetowych na Twoim komputerze lub innym urządzeniu są zapisywane, a następnie przechowywane pliki cookies. Informacje zapisane w tych plikach umożliwiają optymalizację korzystania z naszych serwisów. Pliki cookies gromadzą dane o sposobie korzystania ze strony internetowej, co pozwala nam spersonalizować wyświetlane treści i reklamy. Pliki cookies nie pozwalają na ustalenie tożsamości osoby, na której urządzeniu zostały one zapisane. Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce prywatności.