Biżuteria ślubna

Filtry (1412 produkty)

Kategorie Kategorie

Cena Cena

Kruszec Kruszec

Kolor złota Kolor złota

Kamień Kamień

Rozmiar Rozmiar

Motyw Motyw

Kolekcja Kolekcja

Dostępny w salonie Dostępny w salonie

Kolczyki koła białe złoto... Kolczyki koła białe złoto... 2
0,54 ct
Kolczyki kółka z białego złota próby 0,585  z diamentami Zachwycają starannością wykonania i blaskiem drogocennych klejnotów o łącznej masie 0,54 ct. . Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i z pewnością przypadnie do gustu wymagającej kobiecie, u której sprawdzi się w roli gustownej ozdoby.
Obrączki ślubne z białego platynowanego złota próby 0,585 o szerokości 3mm, to najlepszy wybór aby zapieczętować symbol miłości i wierności bez względu na to, jak długo trwa związek. Wykonane z najlepszego kruszcu, który zapewnia im trwałość i wytrzymałość, a oryginalny płaski profil z fazowanymi brzegami oraz subtelny design sprawia, że są bardzo...
Kolczyki złoto 585 Perugia... Kolczyki złoto 585 Perugia... 2
1,03 ct
Diament wyższej jakości
Finezyjne kolczyki ze złota próby 0,585. Zachwycają starannością wykonania oraz precyzyjnie zakutymi  morganitami o masie 0,95 ct i brylantami  o masie 0,08 ct. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i z pewnością przypadnie do gustu wymagającej kobiecie, u której sprawdzi się w roli gustownej ozdoby.
Zawieszka złoto 585 Perugia... Zawieszka złoto 585 Perugia... 2
0,51 ct
Diament wyższej jakości
Finezyjna zawieszka ze złota próby 0,585. Zachwyca starannością wykonania oraz precyzyjnie zakutym morganitami o masie 0,47 ct i brylantami  o masie 0,04 ct. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i z pewnością przypadnie do gustu wymagającej kobiecie, u której sprawdzi się w roli gustownej ozdoby.
Pierścionek zaręczynowy... Pierścionek zaręczynowy... 2
0,78 ct
Topseller
Wyjątkowy pierścionek zaręczynowy z różowego złota próby 0,585 z czteroramienną koroną, w której z doskonałą precyzją został zakuty morganit o masie 0,36 ct. Centralny kamień charakteryzuje się piękną głębią koloru oraz perfekcyjnym szlifem, otoczony został z obu stron białymi szafirami i o łącznej masie 0,06 ct, które swoim subtelnym blaskiem jeszcze...
Kolczyki złote 585 sztyfty... Kolczyki złote 585 sztyfty... 2
0,7 ct
7799 zł
Ponadczasowe i niezwykle efektowne kolczyki wykonane z białego złota próby 0,585. Zachwycają precyzją wykonania oraz blaskiem zakuwanych brylantów o łącznej masie 0,70 ct. To, oryginalna propozycja, która podkreśli każdą niebanalną stylizację. Dedykowane dla kobiet, które cenią piękno kruszcu i nieprzemijający blask klejnotów.
Pierścionek zaręczynowy... Pierścionek zaręczynowy... 2
0,73 ct
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek zaręczynowy złoty 585 z brylantami

A&A
10087220
8999 zł
Wielokamieniowy pierścionek wykonany z białego złota w próbie 0,585 i brylantów o łącznej masie 0,71 Ct. Zachwyca delikatną formą i pięknie mieniącymi się brylantami misternie zakutymi w rozbudowanej koronie pierścionka. Subtelny blask klejnotów nadaje wyrazistego charakteru jednocześnie ujmuje swoją ponadczasową elegancją. Idealny na zaręczyny, ale...
Naszyjnik z białego złota... Naszyjnik z białego złota... 2
0,69 ct
8499 zł
Piękny i niezwykle oryginalny naszyjnik  wykonany z białego złota próby 0,585 wsadzany brylantami o łącznej masie 0,69 ct. Zachwyca niebanalną formą w której wykorzystano kruszec oraz kamienie o najwyższej jakości. Ta, delikatna biżuteria świetnie sprawdzi na wyjątkowe wyjścia oraz ważne uroczystości. Zachwyca nieprzemijającym blaskiem klejnotów, które...
Pierścionek z żółtego złota... Pierścionek z żółtego złota... 2
0,2 ct
Wysoka próba 18k
Pierścionek z żółtego złota 0,750 z brylantami 0,2 ct i szafirami 2,1 ct, zachwyca precyzją wykonania i wyszukanym wzornictwem. Powierzchnia kruszcu została starannie pokryta klejnotami których refleksy światła dają efektownego blasku. Wyrazista biżuteria, która przypadnie do gustu każdej kobiecie ceniącej sobie elegancję i stylowe dodatki.
Pierścionek asymetryczny z... Pierścionek asymetryczny z... 2
 • Nowy
0,11 ct
Wielokamieniowy pierścionek wykonany z żółtego i białego złota w próbie 0,585 i brylantów łącznej masie 0,11 ct. Zachwyca asymetryczną formą i pięknie mieniącymi się klejnotami misternie zakutymi w szynie pierścionka. Subtelny blask brylantów nadaje wyrazistego charakteru jednocześnie ujmuje swoją ponadczasową elegancją.
Pierścionek zaręczynowy... Pierścionek zaręczynowy... 2
 • Nowy
0,08 ct
Filigranowy pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z diamentami o masie 0,08 ct. Centralna część jak i boczne elementy zostały ozdobione diamentami sprawia, że całość wygląda zjawiskowo. Pierścionek idealny dla miłośniczek subtelnej i stonowanej biżuterii.
Pierścionek z dwukolorowego... Pierścionek z dwukolorowego... 2
 • Nowy
0,10 ct
Filigranowy pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z diamentami o masie 0,10 ct. Centralny kamień oprawiony w cztery łapki ozdobiony po dwóch stronach diamentami sprawia, że całość wygląda zjawiskowo. Pierścionek idealny dla miłośniczek subtelnej i stonowanej biżuterii.
Pierścionek zaręczynowy z... Pierścionek zaręczynowy z... 2
 • Nowy
0,07 ct
Pełen wdzięku pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z brylantem o masie 0,07 ct. Gładka oprawa pięknie eksponuje kamień, jednocześnie dodaje szyku i elegancji. Ten, wspaniały pierścionek będzie idealnym dodatkiem do codziennych stylizacji oraz trafionym prezentem dla ukochanej.
Pierścionek zaręczynowy... Pierścionek zaręczynowy... 2
 • Nowy
0,12 ct
Klasyczny pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z diamentami o masie 0,12 ct. Centralny kamień oprawiony w cztery łapki, obrączka ozdobiona diamentami sprawiają, że całość wygląda zjawiskowo. Pierścionek idealny dla miłośniczek klasycznej estetyki i biżuterii w ponadczasowym wydaniu
Pierścionek zaręczynowy z... Pierścionek zaręczynowy z... 2
 • Nowy
0,09 ct
Pełen wdzięku pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z brylantem o masie 0,09 ct. Gładka oprawa pięknie eksponuje kamień, jednocześnie dodaje szyku i elegancji. Ten, wspaniały pierścionek będzie idealnym dodatkiem do codziennych stylizacji oraz trafionym prezentem dla ukochanej.
Pierścionek zaręczynowy z... Pierścionek zaręczynowy z... 2
 • Nowy
0,15 ct
Wyjątkowy pierścionek wykonany w białym  złocie próby 0,585. Urzeka ciekawą formą i centralnie osadzonym klejnotem o masie 0,15 ct. Ten, wspaniały pierścionek będzie idealnym dodatkiem do eleganckich stylizacji oraz trafionym prezentem dla ukochanej.
Pierścionek zaręczynowy... Pierścionek zaręczynowy... 2
 • Nowy
0,19 ct
Zjawiskowy pierścionek zaręczynowy wykonany z żółtego i białego złota próby 0,585 z sześcioramienną koroną w której z doskonałą precyzją zakuty został  brylant o masie 0,18 ct. Niepowtarzalny urok pierścionka dodatkowo został podkreślony blaskiem brylantu o masie 0,01 ct ukrytego w szynie pierścionka. Całość zachwyca piękną, klasyczną formą oraz...
Pierścionek zaręczynowy... Pierścionek zaręczynowy... 2
 • Nowy
0,19 ct
Zjawiskowy pierścionek zaręczynowy wykonany z różowego i białego złota próby 0,585 z sześcioramienną koroną w której z doskonałą precyzją zakuty został  brylant o masie 0,18 ct. Niepowtarzalny urok pierścionka dodatkowo został podkreślony blaskiem brylantu o masie 0,01 ct ukrytego w szynie pierścionka. Całość zachwyca piękną, klasyczną formą oraz...
Pierścionek zaręczynowy... Pierścionek zaręczynowy... 2
 • Nowy
0,69 ct
Zjawiskowy pierścionek zaręczynowy z różowego złota próby 0,585 z sześcioramienną koroną, w której z doskonałą precyzją został zakuty biały morganit o masie 0,60 ct i brylanty o masie 0,09 ct. Drogocenne kamienie uzupełnione subtelnymi refleksami drogocennego kruszcu, będą pięknie zdobić każdą dłoń. Dlatego prezentowany pierścionek z brylantami i topazem...
Pierścionek zaręczynowy... Pierścionek zaręczynowy... 2
 • Nowy
0,28 ct
Zjawiskowy pierścionek zaręczynowy wykonany z różowego złota próby 0,585 z sześcioramienną koroną w której z doskonałą precyzją zakuty został morganit o masie 0,27 ct. Niepowtarzalny urok pierścionka dodatkowo został podkreślony blaskiem diamentu ukrytego w szynie pierścionka. Całość zachwyca piękną, klasyczną formą oraz ponadczasowym wyglądem.  Subtelna...
Pierścionek zaręczynowy... Pierścionek zaręczynowy... 2
 • Nowy
0,17 ct
Wyjątkowy pierścionek wykonany z różowego złota  próby 0,585 z sześcioramienną koroną, w której z doskonałą precyzją został zakuty turmalin o masie 0,17 ct.  Pierścionek zachwyca piękną, klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi dodatkami.
Pierścionek złoty z kwarcem... Pierścionek złoty z kwarcem... 2
 • Nowy
2,40 ct
Pierścionek z kwarcem dymnym o masie 2,13 ct i szampańskimi diamentami o masie 0,27 ct wykonany z żółtego zlota próby 0,585. Kwarc dymny ozdobiony został rzędem diamentów w szampańskim kolorze, dzięki czemu pierścionek jest szalenie efektowny.
Wyświetlanie 1-24 z 1412 elementów

Biżuteria ślubna

Biżuteria ślubna to ozdobne akcesoria ze złota, srebra, ze zjawiskowymi kamieniami, które pozwalają błyszczeć w tym jednym z ważniejszych dni w życiu.

W naszej ofercie znajdziesz produkty dla najbardziej wymagających narzeczonych. Dostępna złota i srebrna biżuteria ślubna, zdobiona diamentami, szmaragdami i szafirami to obrączki, pierścionki, do których można dobrać efektowne bransoletki, kolczyki, naszyjniki, a nawet spinki do mankietów.

Poznaj bliżej naszą kolekcję - dodatki ślubne, które dodadzą blasku Twojej stylizacji.

Biżuteria ślubna dla panny młodej

Elegancka biżuteria ślubna - tak jak suknia panny młodej - zwraca uwagę gości, dodaje szyku i klasy. To obowiązkowe dodatki, które zdobią dłonie, nadgarstki, dekolty. W naszej ofercie znajdzie dla siebie biżuterię przyszła panna młoda, która szuka zaprojektowanych ze smakiem i maksymalnie starannie wykonanych ozdób.

Spełniamy marzenia kobiet, które chcą błyszczeć na ślubnym kobiercu. Oferujemy:

 • złote i srebrne pierścionki, które są wykończone diamentami, rubinami i innymi kamieniami szlachetnymi. Proponujemy finezyjnie zaprojektowane modele oraz takie, które wyróżnia klasyczna elegancja;

 • obrączki ślubne - z platyny, złota i srebra. Są to modele o różnych profilach, subtelnym wykończeniu - dzięki temu oczarowują one wszystkie przyszłe pary młode. Oferujemy obrączki o ciekawym szlifie, z cyrkoniami i klasyczne.

Ślubna biżuteria to także:

 • ozdoby na nadgarstki - bransoletki ślubne powinny komponować się z suknią, ale też z noszonym przez pannę młodą pierścionkiem i obrączką. Wśród oferowanej przez nas biżuterii znajdziesz modele zdobione kolorowymi kamieniami, bez błyszczących dodatków, o oryginalnym kształcie i tradycyjnej formie;

 • kolczyki - to jeden z ważniejszych dodatków do sukni panny młodej. Znajdziesz u nas długie i krótkie kolczyki, wykonane ze złota i ze srebra. Proponujemy produkty dla odważniejszych przyszłych panien młodych i biżuterię ślubną dla kobiet preferujących klasyczne wzornictwo;

 • naszyjniki - z naszej kolekcji wybierzesz model z perłami, z kolorowymi klejnotami lub wyjątkowo efektowną kolię. Naszyjniki - tak jak kolczyki i bransoletki - powinny tworzyć spójną całość z całą stylizacją.

Biżuteria na ślub Twoich marzeń

Wiemy, że ślub to długo wyczekiwany i starannie zaplanowany dzień. Dlatego przyszłym nowożeńcom proponujemy biżuterię ślubną z górnej półki. Wyróżnia się ona wysoką jakością wykonania oraz:

 • jest tworzona przez doświadczonych jubilerów - wszystkie produkty, które znajdziesz w naszej ofercie, tworzą mistrzowie jubilerskiego rzemiosła;

 • powstaje z wysokiej klasy kruszców - nasza marka słynie z tego, że sięga po złoto o wysokiej próbie, wyselekcjonowane srebro i platynę;

 • jest ozdobiona wyszukanymi kamieniami - kolczyki, pierścionki, naszyjniki i obrączki zdobią starannie oszlifowane diamenty, błyszczące szmaragdy, szafiry, efektowny topaz;

 • niesztampowym projektem - nasza biżuteria ślubna jest projektowana z artystyczną finezją. Dlatego będzie też pasowała do niejednej wytwornej kreacji.

Style w biżuterii ślubnej

Twój ślub musi mieć szczególną oprawę - właśnie dlatego jest Ci potrzebna nasza biżuteria ślubna.

Na swój ślub możesz wybrać pierścionki, kolczyki, naszyjniki, bransoletki:

 • w stylu glamour - taka biżuteria ślubna zachwyca przepychem, jest bardzo ozdobna, bogato wykończona diamentami i innymi klejnotami;

 • art deco - to prosta forma i misterne zdobnictwo w jednym. To biżuteria dla lubiących odważne ozdoby kobiet;

 • minimalistyczna - w dniu swojego ślubu chcesz wyglądać elegancko, ale nowocześnie? W takim razie do gustu przypadnie Ci biżuteria nawiązująca do najnowszych trendów.

Bądź główną bohaterką swojego wielkiego dnia - oto biżuteria na ślub, która będzie idealnym dopełnieniem Twojej ślubnej stylizacji.

Zobacz także: PierścionkiKolczykiBransoletkiNaszyjnikiZawieszkiBroszkiZegarkiSpinki do mankietówŁańcuszkiBiżuteria ręcznie robionaPierścionki ręcznie robioneNaszyjniki handmadeKolczyki handmadeBransoletki handmadeZawieszki handmadeBroszki ręcznie robioneBiżuteria ślubnaPierścionki zaręczynoweObrączki ślubneObrączki męskieObrączki damskieObrączki żółte złotoObrączki białe złotoObrączka wielokolorowaObrączka platynowaObrączka eternityZłoto inwestycyjneSztabki złotaZłote monety.   

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Podczas odwiedzania naszych stron internetowych na Twoim komputerze lub innym urządzeniu są zapisywane, a następnie przechowywane pliki cookies. Informacje zapisane w tych plikach umożliwiają optymalizację korzystania z naszych serwisów. Pliki cookies gromadzą dane o sposobie korzystania ze strony internetowej, co pozwala nam spersonalizować wyświetlane treści i reklamy. Pliki cookies nie pozwalają na ustalenie tożsamości osoby, na której urządzeniu zostały one zapisane. Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce prywatności.