Aktywne filtry

Olśniewające kolczyki z białego, palladowego złota próby 0,585, z brylantami o masie 0,50 ct. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla pań lubiących ponadczasową biżuterię w geometrycznych kształtach.

Ostatnie sztuki w magazynie

Stylowe kolczyki z białego, palladowego złota próby 0,585 z szafirami o masie 0,98 ct i połyskującymi brylantami o masie 0,43 ct. Ten wyjątkowy model powstał w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, gdzie mistrz jubilerstwa wykonał wokół szafirów cudowną oprawę z białego złota oraz brylantów, nadając kolczykom niepowtarzalnego charakteru.

Ostatnie sztuki w magazynie

Ponadczasowe kolczyki z białego, palladowego złota próby 0,585 , z połyskującymi brylantami o masie 0,50 ct. Wyjątkowy wyrób urzekający szlachetną i zachwycającą formą został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. 

Ostatnie sztuki w magazynie

Pełne wdzięku kolczyki z białego, palladowego złota próby 0,585 z brylantami o łącznej masie 0,52 ct. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z myślą o paniach ceniących ponadczasową i subtelną biżuterię.

Ostatnie sztuki w magazynie

Klasyczne kolczyki z białego, palladowego złota próby 0,585 z brylantami o masie 0,20 ct. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z myślą o paniach ceniących ponadczasową i subtelną biżuterię.

Ostatnie sztuki w magazynie

Olśniewające kolczyki z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585, z brylantami o masie 0,14 ct. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla pań lubiących ponadczasową biżuterię w geometrycznych kształtach.

Ostatnie sztuki w magazynie

Pełne wdzięku kolczyki z białego, palladowego złota próby 0,585 z brylantami o łącznej masie 0,21 ct. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z myślą o paniach ceniących ponadczasową i subtelną biżuterię.

Ostatnie sztuki w magazynie

Wyjątkowe kolczyki z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585, z brylantami o masie 0,29 ct otoczonymi niebieską emalią. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla pań lubiących biżuterię w geometrycznych kształtach.

Ostatnie sztuki w magazynie

Ręcznie wykonane w pracowni Domu Jubilerskiego kolczyki z białego, palladowego złota próby 0,585 wysadzane brylantami o łącznej masie 0,46 ct. Przepiękny model, któremu jubiler nadał kształt kwiatu będzie idealnym prezentem dla pań lubiących biżuterię z motywami roślinnymi i dyskretnym blaskiem brylantów.

Ostatnie sztuki w magazynie

Klasyczne kolczyki z białego, palladowego złota próby 0,585 z brylantami o masie 1,00 ct. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z myślą o paniach ceniących ponadczasową i subtelną biżuterię.

Ostatnie sztuki w magazynie

Niezwykle kobiece kolczyki z białego, palladowego złota próby 0,585 z szafirami w kształcie łez o masie 3,20 ct, otoczonymi brylantami o masie 0,63 ct. Wyrób wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla romantycznych pań ceniących klasyczne formy.

Ostatnie sztuki w magazynie

Ponadczasowe kolczyki z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585 , z połyskującymi brylantami o masie 0,42 ct. Wyjątkowy wyrób urzekający szlachetną i zachwycającą formą został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. 

Ostatnie sztuki w magazynie

Urzekające kolczyki z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585 , z połyskującymi brylantami o masie 0,22 ct. Wyjątkowy wyrób w kwiatowej formie został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A.

Ostatnie sztuki w magazynie

Wiszące kolczyki z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585, z brylantami o masie 0,22 ct. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla pań lubiących biżuterię w geometrycznych kształtach.

Ostatnie sztuki w magazynie

Klasyczne kolczyki z żółtego  złota z koralem  wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A

Ostatnie sztuki w magazynie

Kolczyki w stylu Art Déco z żółtego i białego palladowego złota próby 0,585 z szafirami i brylantami. Zostały wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A.  Prosta forma i klasyczny wygląd nadają elegancji i wyrafinowanego szyku. Te, piękne kolczyki zachwycą miłośniczki zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej biżuterii. 

Ostatnie sztuki w magazynie

Wyjątkowe kolczyki z białego, palladowego złota próby 0,585 z brylantami o masie 0,39 ct. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla romantycznych pań lubiących kwiatowe motywy i srebrzysty blask białego złota. 

Ostatnie sztuki w magazynie

Wyjątkowej kolczyki z białego palladowego złota próby 0,585 z brylantami. Kolczyki wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Zachwycają centralnymi kamieniami o masie 1,06ct  najwyższej czystości, białej barwie oraz idealnym szlifie i proporcjach. Dedykowane  dla miłośniczek atrakcyjnej i finezyjnej biżuterii.

Ostatnie sztuki w magazynie

Zjawiskowe kolczyki z żółtego i palladowego złota wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, zachwycają pięknym wzornictwem i precyzją wykonania.  Wyjątkowe, efektowne i ponadczasowe.  Piękna forma sprawia, że będą idealnym dodatkiem do wyszukanej  stylizacji.

Ostatnie sztuki w magazynie

Niezwykle efektowne kolczyki z turmalinami i brylantami wykonane z żółtego złota . Uwagę przykuwa zjawiskowy kolor kamienia centralnego oraz delikatny blask drobnych klejnotów. Kolczyki prezentują się niezwykle romantycznie i ponadczasowo.

Ostatnie sztuki w magazynie

Piękne i iniezwykle efektowne kolczyki w stylu Art Deco wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, zachwycają ciekawą formą i blaskiem precyzyjnie zakuwanych kamieni, które nadają całości nadzwyczajnego rozbłysku. Będą stanowić świetny dodatek do niebanalnych i pasujących do wieczorowych stylizacji biżuterii.

Ostatnie sztuki w magazynie

Zjawiskowe kolczyki złote ręcznie wykonanew pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale z materiałów najwyższej jakości. Za sprawą starannie wprawionych klejnotów o niepowtarzalnym blaku spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

Ostatnie sztuki w magazynie

Niezwykle efektowne kolczyki z rubinami i brylantami wykonane z dwukolorowego złota w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Uwagę przykuwa malinowy kolor kamienia centralnego oraz delikatny blask drobnych klejnotów. Kolczyki prezentują się niezwykle romantycznie i ponadczasowo.

Ostatnie sztuki w magazynie

Wyjątkowe kolczyki w stylu Art Deco wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, zachwycają pięknym wzornictwem i precyzją wykonania. Uwagę przykuwa kamień centralny, który na tle zimnego odcienia kruszcu zjawiskowo połyskuje. Piękne, efektowne i ponadczasowe. Prosta forma sprawia, że będą idealnym dodatkiem do każdej stylizacji.

Ostatnie sztuki w magazynie

Wyjątkowe kolczyki w stylu Art Deco wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, zachwycają pięknym wzornictwem i precyzją wykonania.  Piękne, efektowne i ponadczasowe. Prosta forma sprawia, że będą idealnym dodatkiem do każdej stylizacji.

Ostatnie sztuki w magazynie

Unikatowe kolczyki z białego i żółtego złota wykonane w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Odznaczają się nietuzinkowym wzornictwem i niezwykle misternie oprawionymi kamieniami, które nadają całości pięknego rozbłysku. Oryginalna kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się wyjątkową biżuterią.

Ostatnie sztuki w magazynie

Wyjątkowe kolczyki na angielskich zapięciach z żółtego i białego palladowego złota z brylantami wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Zachwycają pięknym wzornictwem oraz precyzja zakuwanych klejnotów. Całość tworzy piękną ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.

Ostatnie sztuki w magazynie

Klasyczne kolczyki na angielskich zapięciach z platyny wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Zachwycają precyzją zakuwanych kamieni oraz subtelnym blaskiem drogocennego kruszcu. Dedykowana dla pań lubiących otaczać się pięknymi dodatkami.

Ostatnie sztuki w magazynie

Wyjątkowe kolczyki z białego złota z ametystami, zachwycają piękną barwą kamieni centralnych oraz subtelnym blaskiem drogocennego kruszcu. Dedykowana dla pań lubiących otaczać się pięknymi dodatkami.

Ostatnie sztuki w magazynie

Wyjątkowe  złote kolczyki z koralami zaprojektowane zostały ze szczególną dbałością o detale  z materiałów najwyższej jakości. Spełnią  oczekiwanie nawet najbardziej wymagających klientek. Za sprawą starannie dobranych kamieni o intensywnym, żywym czerwonym kolorze , kryją w sobie ducha dawnych czasów. Dedykowana dla pań lubiących otaczać się pięknymi dodatkami.

Ostatnie sztuki w magazynie

Wyjątkowe złote kolczyki na angielskich zapięciach wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Zachwycają ciekawą formą, blaskiem drogocennego kruszcu oraz niezwykłą precyzją zakutych kamieni. Centralnie wkomponowane perły otoczone drobnymi szafirami niezwykle pięknie się prezentują. Kolczyki te będą ładnym i eleganckim dodatkiem do klasycznych stylizacji.

Ostatnie sztuki w magazynie

Zjawiskowe kolczyki na angielskich zapięciach z dwukolorowego złota wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale i stworzone z materiałów najwyższej jakości. Zachwycają oryginalną formą i szafirami o niezwykle pięknej barwie.

Ostatnie sztuki w magazynie

Wyjątkowe złote kolczyki z topazami, zachwycają ciekawą formą i precyzyjnie dobranymi kamieniami. Niebieskie klejnoty w szlachetnych odcieniach błękitu stanowią idealne dopełnienie wysokiej jakości kruszcu. Całość przypadnie do gustu wielbicielce ponadczasowych  i wyszukanych dodatków.

Ostatnie sztuki w magazynie

Wyjątkowe kolczyki ze szmaragdami i brylantami wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Klasyczny wzór, szlachetna forma oraz precyzja w dopracowaniu każdego szczegółu sprawia, że będzie to niezapomniany prezent, a z czasem cenna rodzinna pamiątka.

Ostatnie sztuki w magazynie

Ponadczasowe kolczyki wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A.. Eleganckie, efektowne, dopracowane w każdym detalu. Największym atutem jest zmysłowy szmaragd, którego piękny kolor niezwykle prezentuje się na tle zimnego odcienia kruszcu. Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.

Ostatnie sztuki w magazynie

Ponadczasowe kolczyki wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A.. Eleganckie, efektowne, dopracowane w każdym detalu. Największym atutem jest zmysłowy rubin, którego piękny kolor niezwykle prezentuje się na tle zimnego odcienia kruszcu. Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.

Ostatnie sztuki w magazynie

Kolczyki ręcznie robione

Kolczyki ręcznie robione to idealny dodatek do damskiej stylizacji. Towarzyszą kobietom od wielu stuleci. Ponadto z biegiem czasu zyskują na popularności. Są chętnie noszone na co dzień, jak i od święta. Wiszące kolczyki ręcznie robione to uzupełnienie eleganckiego outfitu np. klasycznej "małej czarnej". Proste sztyfty w kształcie perełek można z powodzeniem łączyć z dopasowaną kreacją, a mieniące się diamenciki dobrze komponują się z rozkloszowanymi, tiulowymi modelami.   Wykonanie handmade jest synonimem najwyższej jakości, precyzji oraz kunsztu produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że stawiając na kolczyki ręcznie robione kupujemy to, co najlepsze. Tego rodzaju produkt będzie nam służył przez długie lata. Przy prawidłowej pielęgnacji nie straci koloru oraz się nie zdeformuje. Kolczyki możemy podarować drugiej połówce lub przyjaciółce w prezencie. Znając jej gust i upodobania bez problemu jesteśmy w stanie wybrać idealny produkt, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej. Każda kobieta marzy o odrobinie luksusu. Często sama decyduje się na zakup kolczyków bez specjalnej okazji. Rynek powoli opanowują świadomi konsumenci, którzy doceniają zalety wyrobów handmade. Małe dzieła sztuki, które wychodzą z pracowni Domu Jubilerskiego A&A spełniają oczekiwania najbardziej wymagających osób. Zamów już dziś i przekonaj się na własne oczy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z naszym doradcą.

Kolczyki