Bransoletki handmade

Filtry (25 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie Kategorie

Wyczyść

Cena Cena

Kruszec Kruszec

Kolor złota Kolor złota

Kamień Kamień

Kolekcja Kolekcja

Dostępny w salonie Dostępny w salonie

Bransoletka złota z... Bransoletka złota z... 2
1,6 ct
Ręczne wykonanie
Bransoletki

Bransoletka złota z brylantami 1,60 ct

A&A
20331481
38990 zł
Piękna i niezwykła oryginalna bransoletka, dedykowana paniom, które poszukują eleganckiej i pasującej do wieczorowych stylizacji biżuterii.  Zachwyca nowoczesną formą i blaskiem klejnotów.
Bransoletka złota z... Bransoletka złota z... 2
16,06 ct
Diament wyższej jakości
119990 zł
Piękna i niezwykle oryginalna bransoletka złota próby 0,585. Zachwyca niebanalną formą i blaskiem precyzyjnie zakuwanych brylantów o masie 3,72 ct i szafirów o masie 12,34 ct, które swoim subtelnym rozbłyskiem  podbiją odcień szlachetnego kruszcu. To, ciekawa kompozycja dedykowana dla pań poszukujących eleganckiej i pasującej do wieczorowych stylizacji...
Bransoleta złota 585 ze... Bransoleta złota 585 ze... 2
0,92 ct
12200 zł
Wyjątkowa bransoletka złota ze szmaragdem. Zachwyca ponadczasowym wyglądem i pięknym kamieniem centralnym. Dedykowana dla kobiet o romantycznej duszy, które lubią otaczać się pięknymi dodatkami.
Bransoleta złota 585 ze... Bransoleta złota 585 ze... 2
5,94 ct
Bransoletki

Bransoleta złota 585 ze szmaragdami

A&A
30305434
25200 zł
Wyjątkowa bransoletka złota próby 0,585 ręcznie wykonana w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Bransoletka ze szmaragdami zaprojektowana została ze szczególną dbałością o detale  z materiałów najwyższej jakości. Spełnia oczekiwanie nawet najbardziej wymagających klientek. Za sprawą starannie dobranych kamieni o intensywnym, żywym zielonym kolorze , kryje...
Bransoleta złota ze... Bransoleta złota ze... 2
2,01 ct
Ręczne wykonanie
Ekskluzywna bransoleta z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585 ze szmaragdami o masie 1,81 ct i brylantami o masie 0,20 ct. Ten, piękny wyrób został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla miłośniczek biżuterii w stylu retro.
Bransoletka złota z... Bransoletka złota z... 2
0,33 ct
Diament wyższej jakości
46990 zł
Wyjątkowa bransoletka wykonana w dwóch kolorach złota 585. Największym atutem są szmaragdy o pięknej głębokiej barwie i cudownie mieniące się brylanty. Bransoletka wykonana z największą precyzją i dbałością o szczegóły.
Bransoleta złota z... Bransoleta złota z... 2
0,7 ct
Diament wyższej jakości
22500 zł
Kunsztownie zdobiona bransoleta z białego, palladowego złota próby 0,585 z brylantami o masie 0,70 ct. Ten wyjątkowy wyrób został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla miłośniczek biżuterii w stylu retro.
Bransoletka złota z... Bransoletka złota z... 2
5,4 ct
26890 zł
Piękna i niezwykła oryginalna bransoletka z białego palladowego złota próby 0,585 wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Zachwyca klasyczną formą i blaskiem precyzyjnie zakutych rubinów i brylantów. Ta ciekawa kompozycja nadaje szyku i elegancji. Dedykowana dla pań, które poszukują eleganckiej i pasującej do wieczorowych stylizacji...
Bransoleta złota z rubinami... Bransoleta złota z rubinami... 2
1,29 ct
Ręczne wykonanie
12400 zł
Elagancka bransoleta z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585 z rubinami o masie 1,23 ct i brylantami o masie 0,06 ct. Ten piękny wyrób został wykonany ręcznie  w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla miłośniczek biżuterii w stylu retro.
Bransoleta złota z czarnymi... Bransoleta złota z czarnymi... 2
2,94 ct
Ręczne wykonanie
Zjawiskowa bransoleta w stylu Art Deco z białego, palladowego złota próby 0,585  z okazałymi czarnymi diamentami o szlifie princessa o łącznej masie 6,72 ct  otoczonymi białymi brylantami o masie 0,60 ct. Ten, wyjątkowy wyrób został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla miłośniczek biżuterii w stylu retro.
Bransoleta z białego złota... Bransoleta z białego złota... 2
2,62 ct
Diament wyższej jakości
189798 zł
Piękna i niezwykła oryginalna bransoletka ręcznie wykonana w pracowni domu Jubilerskiego A&A. Zachwyca niebanalną formą i blaskiem precyzyjnie zakuwanych klejnotów, które swoim subtelnym rozbłyskiem  podbiją odcień szlachetnego kruszcu. Ta, ciekawa kompozycja nadaje szyku i elegancji. Dedykowana dla pań, które poszukują eleganckiej i pasującej do...
Bransoletka złota z brylantami Bransoletka złota z brylantami 2
2,83 ct
Wysoka próba 18k
Bransoletki

Bransoletka złota z brylantami

A&A
20331399
48950 zł
Piękna i niezwykła oryginalna bransoletka, dedykowana paniom, które poszukują eleganckiej i pasującej do wieczorowych stylizacji biżuterii.  Zachwyca nowoczesną formą i blaskiem klejnotów.
Złota bransoleta z topazami... Złota bransoleta z topazami... 2
33,2 ct
Bransoletki

Złota bransoleta z topazami 33,20 ct

A&A
30458949
11880 zł
Wyjątkowa bransoleta złota próby 0,585 ręcznie wykonana w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z białego złota próby 0,585. Bransoleta z topazami o masie 33,20 ct. zaprojektowana została ze szczególną dbałością o detale z materiałów najwyższej jakości. Spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Za sprawą starannie dobranych kamieni o...
Bransoleta złota z topazami... Bransoleta złota z topazami... 2
7,51 ct
Ręczne wykonanie
Bransoletki

Bransoleta złota z topazami 7,51 ct

A&A
30390409
17250 zł
Wyjątkowa bransoleta ręcznie wykonana w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z białego, palladowego złota próby 0,585. Bransoleta z topazami o masie 7,51 ct. zaprojektowana została ze szczególną dbałością o detale z materiałów najwyższej jakości. Spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Za sprawą starannie dobranych kamieni o pięknej,...
Bransoletka ze złota z... Bransoletka ze złota z... 2
0,49 ct
Ręczne wykonanie
Bransoletki

Bransoletka ze złota z brylantami

A&A
10012765
49980 zł
Piękna i niezwykła oryginalna bransoletka z żółtego i białego palladowego złota wykonana ręcznie w pracowni domu Jubilerskiego A&A. Zachwyca klasyczną formą i blaskiem precyzyjnie zakutych w szlachetnym kruszcu brylantów. Ta ciekawa kompozycja nadaje szyku i elegancji. Dedykowana dla pań, które poszukują eleganckiej i pasującej do wieczorowych...
Bransoletka z szafirami i brylantami Bransoletka z szafirami i brylantami 2
2,97 ct
Diament wyższej jakości
39820 zł
Wyjątkowa bransoleta ręcznie wykonana w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z białego, palladowego złota próby 0,585. Bransoleta z szafirami  o masie 2,70 ct i brylantami o masie 0,27 ct. Zaprojektowana została ze szczególną dbałością o detale z materiałów najwyższej jakości. Spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Za sprawą starannie...
Bransoleta z masą... Bransoleta z masą... 2
240,94 ct
Ręczne wykonanie
35850 zł
Piękna i niezwykle oryginalna  złota bransoletka  ręcznie wykonana w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Zachwyca ciekawą formą, blaskiem ciepłego koloru kruszcu oraz niezwykłą precyzją starannie dobranych i zakuwanych kamieni. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do niebanalnej stylizacji.
Bransoletka ze złota z...
Ręczne wykonanie
10790 zł
Wyjątkowa  złota bransoletka ręcznie wykonana w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Bransoletka z naturalnymi kamieniami zaprojektowana została ze szczególną dbałością o detale  z materiałów najwyższej jakości. Spełnia oczekiwanie nawet najbardziej wymagających klientek. Za sprawą starannie dobranych kamieni o delikatnej barwie , kryje w sobie ducha...
Bransoleta złota z czarnymi... Bransoleta złota z czarnymi... 2
7,32 ct
Ręczne wykonanie
Unikatowa bransoleta z białego, palladowego złota próby 0,585  z okazałymi czarnymi diamentami o szlifie princessa o masie 6,72 ct i białymi brylantami o masie 0,60 ct. Ten wyjątkowy wyrób został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla miłośniczek biżuterii w stylu retro.
Bransoleta złota z rubinami... Bransoleta złota z rubinami... 2
3,4 ct
Diament wyższej jakości
Przepiękna bransoleta z żółtego i białego złota próby 0,585 z rubinami o masie 3,05 ct i diamentami o masie 0,35 ct. Idealne połączenie czerwonej barwy rubinów i otaczających je brylantów. Bransoleta będzie wspaniałym dopełnieniem wieczorowej lub koktajlowej stylizacji.
Bransoleta złota z onyksem... Bransoleta złota z onyksem... 2
35,47 ct
Ręczne wykonanie
Unikatowa bransoleta z białego, palladowego złota próby 0,585 z onyksem o masie 34,00 ct, brylantami o masie 1,47 ct. i okazałą cyrkonią. Ten piękny wyrób został wykonany ręcznie przez mistrza jubilerstwa dla miłośniczek biżuterii w stylu Art Deco. Element  wysadzany brylantami jak i cyrkonia są ruchome.
Bransoletka z żółtego złota... Bransoletka z żółtego złota... 2
3,15 ct
Diament wyższej jakości
Piękna i niezwykła oryginalna bransoletka z żółtego złota próby 0,585. Dedykowana paniom, które poszukują eleganckiej i pasującej do wieczorowych stylizacji biżuterii. Zachwyca nowoczesną formą i nigdy nieprzemijającym blaskiem starannie zakutych klejnotów o masie 3,15 ct. Idealnie sprawdzi się na wielkie wyjścia.
Bransoleta złota z... Bransoleta złota z... 2
0,53 ct
Diament wyższej jakości
Fantazyjna bransoleta z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585 z niebieskimi brylantami o masie 0,21 ct i białymi brylantami o masie 0,32 ct. Ten, oryginalny w formie wyrób został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla miłośniczek nietuzinkowej biżuterii.
Wyświetlanie 1-24 z 25 elementów

Bransoletki handmade

Są gustowne, wyjątkowe i tworzone specjalnie z myślą o paniach lubiących ekskluzywne ozdoby - oto nasze ręcznie robione bransoletki wysadzane różnymi rodzajami szlachetnych kamieni naturalnych. Nasza biżuteria to kwintesencja elegancji, ponadczasowego wzornictwa i precyzyjnego, misternego wykonania.

Poznaj naszą niezwykłą kolekcję, którą tworzą unikalne bransoletki ręcznie robione - tworzone przez mistrzów jubilerskiego rzemiosła.

Dlaczego warto wybrać bransoletki handmade ręcznie robione A&A?

Marzysz o biżuterii, która będzie pasować do Twojego charakteru i podkreśli Twój styl? Poszukujesz ozdób innych niż wszystkie? Znajdziesz je wśród naszych zjawiskowych bransoletek. To ręcznie robiona biżuteria, która cieszy się niezwykle dużą popularnością - nie tylko ze względu na swój wyjątkowy design.

Każda nasza bransoletka handmade:

  • to rezultat misternej pracy - naszą wizytówką jest kunszt i staranność. Dlatego bransoletka wykonana przez wirtuoza jubilerskiego fachu to biżuteria dopracowana w każdym najmniejszym szczególe. Idealnie oszlifowane kamienie, finezyjna forma sprawiają, że ozdoby te zajmą ważne miejsce w Twojej kolekcji ozdób;

  • przykuwa uwagę - niezależnie od tego, czy spodoba Ci się szersza, czy delikatna bransoletka, możesz być pewna, że każda z nich będzie robiła oszałamiające wrażenie. Od naszych ozdób bije blask i emanują one niezwykłym urokiem;

  • jest wykonana z najwyższej jakości kruszców i kamieni - bezkompromisowo podchodzimy do klasy złota, które wykorzystujemy do tworzenia bransoletek. Jest to kruszec o wysokiej próbie 14k 585 oraz 18k 750. Znajdziesz u nas bransoletki z żółtego i białego złota, ozdobione brylantami, rubinami, szmaragdami, szafirami, bursztynami;

  • jest maksymalnie solidna - to efekt wykonania biżuterii z najwyższą starannością oraz użycia najlepszych kruszców, kamieni. Dlatego też bransoletka z naszej kolekcji przetrwa długie lata i może stać się cenną, przekazywaną z pokolenia na pokolenie pamiątką.

Bransoletki handmade jako niepowtarzalny dodatek dodający szyku i elegancji

Jeśli uwielbiasz ekskluzywną biżuterię z charakterem, błyszczące akcenty i design w najlepszym wydaniu, w swojej kolekcji ozdób powinnaś mieć właśnie naszą bransoletkę.

Spośród naszych produktów wybierzesz ozdobę, która będzie perfekcyjnym uzupełnieniem balowej kreacji, twarzowej sukienki, małej czarnej i nieco bardziej ekstrawaganckiego stroju. Taka bransoletka może być dość szeroka, wysadzana dużymi kamieniami, zdobiona florystycznymi motywami. Znajdziesz u nas też nowoczesny model, w którym dominują proste, geometryczne kształty.

Paniom lubiącym delikatne ozdoby przypadnie do gustu cienka, ale misternie wykonana bransoletka. Taki model jest zdobiony mniejszymi klejnotami oszlifowanymi na wzór drobnych koralików. Subtelna bransoletka będzie towarzyszyć Ci w pracy, podczas randki, spotkania w gronie przyjaciół - stanie się ona elegancką nutą dodającą klasy stylizacji.

Biżuteria handmade to także doskonały pomysł na prezent. Nasze produkty to efektowne upominki dla Twoich bliskich - z okazji rocznicy ślubu, urodzin, zdania ważnego egzaminu czy awansu służbowego.

Bransoletki handmade ręcznie robione Domu Jubilerskiego A&A

Wysoka jakość wykonania, niesztampowe projekty, szeroki wybór i moc zniewalającego blasku - tym wszystkim wyróżnia się nasza kolekcja bransoletek handmade. To biżuteria tworzona także z myślą o Tobie - bardzo kobieca, ponadczasowa i powstająca z najlepszych kruszców.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz bransoletkę, w której się zakochasz i z którą nie będziesz chciała się rozstać.

Zobacz także: PierścionkiKolczykiBransoletkiNaszyjnikiZawieszkiBroszkiZegarkiSpinki do mankietówŁańcuszkiBiżuteria ręcznie robionaPierścionki ręcznie robioneNaszyjniki handmadeKolczyki handmadeBransoletki handmadeZawieszki handmadeBroszki ręcznie robioneBiżuteria ślubnaPierścionki zaręczynoweObrączki ślubneObrączki męskieObrączki damskieObrączki żółte złotoObrączki białe złotoObrączka wielokolorowaObrączka platynowaObrączka eternityZłoto inwestycyjneSztabki złotaZłote monety.   

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Podczas odwiedzania naszych stron internetowych na Twoim komputerze lub innym urządzeniu są zapisywane, a następnie przechowywane pliki cookies. Informacje zapisane w tych plikach umożliwiają optymalizację korzystania z naszych serwisów. Pliki cookies gromadzą dane o sposobie korzystania ze strony internetowej, co pozwala nam spersonalizować wyświetlane treści i reklamy. Pliki cookies nie pozwalają na ustalenie tożsamości osoby, na której urządzeniu zostały one zapisane. Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce prywatności.