Zawieszki handmade

Filtry (72 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie Kategorie

Wyczyść

Cena Cena

Kruszec Kruszec

Kolor złota Kolor złota

Kamień Kamień

Motyw Motyw

Kolekcja Kolekcja

Dostępny w salonie Dostępny w salonie

Zawieszka złota z... Zawieszka złota z... 2
0,45 ct
Ręczne wykonanie
5690 zł
Zachwycająca zawieszka z białego, palladowego złota próby 0,585 z niebieskim brylantem o masie 0,45 ct. oprawionym w sześć łapek. Zawieszka została wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z myślą o paniach ceniących klasyczną i ponadczasową biżuterię
Zawieszka złota 0,50 ct IF/H Zawieszka złota 0,50 ct IF/H 2
0,5 ct
Najlepszy blask
Zawieszki

Zawieszka złota 0,50 ct IF/H

A&A
30432291
21700 zł
Klasyczna zawieszka z wysokiej klasy brylantem o masie 0,50 ct. oprawionym w białe, palladowe złoto próby 0,585. Brylant najwyższej czystości, idealnym szlifie i proporcjach, dzięki którym odznacza się niesamowitą brylancją. Pełna wdzięku zawieszka wykonana została ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla miłośniczek eleganckiej i najwyższej...
Zawieszka serce z białego... Zawieszka serce z białego... 2
0,93 ct
Diament wyższej jakości
Niezwykle efektowna zawieszka z brylantami i tanzanitem. Wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 0,77 ct odznacza się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru natomiast niepowtarzalny blask drogocennych klejnotów o masie 0,16 ct nadaje całości...
Zawieszka serce ze złota... Zawieszka serce ze złota... 2
1,18 ct
Diament wyższej jakości
Niezwykle efektowna zawieszka z brylantami i  tanzanitem. Wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 0,74 ct odznacza się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru natomiast niepowtarzalny blask drogocennych klejnotów o masie 0,44 ct nadaje całości...
Zawieszka złota 585 kwiatek... Zawieszka złota 585 kwiatek... 2
0,46 ct
Ręczne wykonanie
5839 zł
Wyjątkowa zawieszka z białego złota próby 0,585, z centralnie  osadzonym szafirem i pięknie mieniącymi się brylantami o łącznej masie 0,46 ct. Zawieszka zachwyca precyzją wykonania i blaskiem zimnego odcienia kruszcu. Ładny i modny dodatek, który w wyjątkowy sposób ozdobi dekolt i szyję.
Zjawiskowa zawieszka złota... Zjawiskowa zawieszka złota... 2
1,3 ct
Diament wyższej jakości
Niezwykle kobieca zawieszka z białego, palladowego złota próby 0,585 z szafirem w owalnym kształcie o masie 1,03 ct, ozdobionym brylantami o masie 0,27 ct. Wyrób wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Idealny wzór dla romantycznych pań ceniących klasyczne formy.
Zawieszka złota z szafirem... Zawieszka złota z szafirem... 2
1,27 ct
Diament wyższej jakości
9260 zł
Wyjątkowa zawieszka złota wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A &A.  Piękne połączenie kamieni w klasycznej oprawie nadaje całości ponadczasowego charakteru. Zjawiskowy szafir zachwyca naturalnym wdziękiem i ciekawym szlifem, natomiast subtelny blask drobnych brylantów nadaje niepowtarzalnego wyglądu. 
Zawieszka złota z szafirem... Zawieszka złota z szafirem... 2
1,61 ct
Ręczne wykonanie
Zjawiskowa zawieszka z dwukolorowego złota wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Została zaprojektowana ze szczególną dbałością o detale i stworzona z materiałów najwyższej jakości. Zachwyca oryginalną formą i szafirem o niezwykle pięknej barwie.
Zawieszka złota z... Zawieszka złota z... 2
0,26 ct
Diament wyższej jakości
6220 zł
Ponadczasowa zawieszka z białego, palladowego złota próby 0,585 z połyskującymi brylantami o masie 0,26 ct. Wyjątkowy wyrób urzekający szlachetną i zachwycającą formą został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A.
Zawieszka z białego złota... Zawieszka z białego złota... 2
  • Nowy
0,72 ct
Diament wyższej jakości
14990 zł
Wyjątkowa zawieszka z białego złota próby 0,585 z brylantami o masie 0,72 ct, wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Ciekawa forma i zakuwana starannie  powierzchnia kruszcu brylantami sprawia, że  będzie doskonałym uzupełniłem każdej stylizacji. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i z pewnością przypadnie do gustu niejednej...
Zawieszka z białego złota... Zawieszka z białego złota... 2
0,58 ct
Najlepsza klarowność diamentu
Wytworna przywieszka z białego, palladowego złota próby 0,585 z brylantami o masie 0,58 ct. Oprawa gładka wokół kamienia o najwyższej klasy czystości IF, doskonale eksponuje jego blask, a brylanty osadzone w podłużnym elemencie nadają przywieszce niepowtarzalny charakter. Przywieszka została wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A przez...
Zawieszka z białego złota... Zawieszka z białego złota... 2
0,58 ct
Najlepszy blask
23515 zł
Wyjątkowej urody przywieszka z białego, palladowego złota próby 0,585 z brylantami. Centralny kamień o masie 0,50 ct jest najwyższej czystości i białej barwie oraz idealnym szlifie i proporcjach. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla miłośniczek atrakcyjnej i finezyjnej biżuterii.  
Zawieszka złota ze... Zawieszka złota ze... 2
1,26 ct
Ręczne wykonanie
Efektowna zawieszka z żółtego i białego złota próby 0,585 z okazałym, owalnym szmaragdem o masie 0,99 ct. i brylantami o masie 0,27 ct. Fantasyczny model, w którym brylanty w cudowny sposób eksponują przepiękną barwę szmaragdu, wykonany został ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A.
Zawieszka ze złota 585 z... Zawieszka ze złota 585 z... 2
1,88 ct
Ręczne wykonanie
Niezwykle efektowna zawieszka z brylantami i szmaragdem. Wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 1,70 ct odznacza się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru, natomiast nieprzemijający blask drogocennych klejnotów o masie 0,18 ct nadaje całości...
Zawieszka złota ze... Zawieszka złota ze... 2
1,21 ct
Diament wyższej jakości
Zawieszka w stylu edwardiańskim z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585 z owalnym szmaragdem o masie 1,08ct. i brylantami 0,13 ct. zdobionymi milgryfami. Wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, pełen wdzięku i powabu model ozdobi szyję wyjątkowej kobiety..
Zawieszka złota ze... Zawieszka złota ze... 2
3,16 ct
Ręczne wykonanie
Zawieszka ze szmaragdem i brylantami wykonana ręcznie z żółtego i białego palladowego złota w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Elegancka, efektowna, dopracowana w każdym detalu. Największym atutem tego produktu jest zjawiskowy szmaragd, który w towarzystwie pięknie mieniących się kamieni daje oszałamiający efekt. Całość tworzy wyjątkową ozdobę, którą...
Zawieszka żółte złoto z... Zawieszka żółte złoto z... 2
  • Nowy
13,39 ct
Wyjątkowa zawieszka z żółtego złota próby 0,585 z cytrynem o masie 13,37 ct i brylantami o masie 0,02 ct, ręcznie wykonana w Pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Pełna kobiecego wdzięku zawieszka dedykowana dla pań lubiących otaczać się wyszukaną biżuterią.
Zawieszka ze złota z... Zawieszka ze złota z... 2
18,91 ct
Ręczne wykonanie
11990 zł
Zawieszka z żółtego i białego palladowego złota z cytrynem wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Największym atutem tego produktu jest jego oryginalna forma i zjawiskowy cytryn o głębokiej barwie.
Zawieszka z kameą i rubinem... Zawieszka z kameą i rubinem... 2
40,3 ct
Ręczne wykonanie
6695 zł
Zjawiskowa zawieszka ręcznie wykonana w Pracowni Domu Jubilerskiego. Zachwyca precyzją i starannością wykonania. Na muszli znajduje się ręcznie namalowany fragment obrazu Alfonsa Muchy "Głowa Bizantyjska Blond", całość została zamknięta w niebanalną oprawę z żółtego złota próby 0,585. Jedyna taka kolekcja, zaprojektowana z miłości i szacunku do sztuki....
Zawieszka z kameą i... Zawieszka z kameą i... 2
75,65 ct
Ręczne wykonanie
13470 zł
Zjawiskowa zawieszka ręcznie wykonana w Pracowni Domu Jubilerskiego. Zachwyca precyzją i starannością wykonania. Na muszli znajduje się ręcznie namalowany fragment obrazu inspirowanego secesją, całość została zamknięta w niebanalną oprawę z żółtego złota próby 0,585. Jedyna taka kolekcja, zaprojektowana z miłości i szacunku do sztuki. Piękna biżuteria z...
Zawieszka serce z białego... Zawieszka serce z białego... 2
0,99 ct
Diament wyższej jakości
Piękna zawieszka z białego złota  zachwyca chłodną kolorystyką oraz pięknie wyeksponowanym kamieniem centralnym. Będzie stanowić piękny dodatek do codziennej stylizacji.
Zawieszka złota 585 z... Zawieszka złota 585 z... 2
23,65 ct
Diament wyższej jakości
7499 zł
Zjawiskowa zawieszka wykonana z dwukolorowego złota próby 0,585 zdobiona topazem i brylantami. Oryginalność przywieszki  została podkreślona pięknym szlifem kamienia centralnego o masie 23,51 ct oraz niepowtarzalnym blaskiem brylantów łącznej masie 0,14 ct. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i efektownie. 
Zawieszka złota z topazem i... Zawieszka złota z topazem i... 2
0,1 ct
Ręczne wykonanie
5699 zł
Wyjątkowa zawieszka inspirowane stylem retro. Zachwyca chłodną barwą kamienia centralnego, który świetnie komponuje się na tle białego kruszcu. Za sprawą szlifu pięknie odbija światło i nadzwyczajnie prezentują się na szyi i dekolcie.
Zawieszka złota z topazem... Zawieszka złota z topazem... 2
3,33 ct
Diament wyższej jakości
Pełna wdzięku zawieszka z białego, palladowego złota próby 0,585 z owalnym topazem o masie 3,12 ct misternie zdobionym brylantami o masie 0,21 ct. Wyrób wykonano ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A dla miłośniczek romantycznej i  ponadczasowej biżuterii.
Wyświetlanie 1-24 z 72 elementów

Zawieszki handmade

Może być mała, subtelna lub duża i przyciągająca spojrzenia - zawieszka to ozdoba, której nie może zabraknąć w kolekcji biżuterii żadnej kobiety. Naszym klientkom proponujemy najwyższej klasy jubilerskie rękodzieło, które zachwyca misternym wzornictwem, blaskiem bijącym od drogocennych kamieni i starannością wykonania.

Marzy Ci się złota zawieszka z kolorowym klejnotem? A może cenisz sobie biżuterię o wymyślnej formie? Poznaj nasze zawieszki hand made - każda z nich to małe dzieło sztuki.

Dlaczego warto wybrać zawieszki handmade A&A?

Zawieszka to zawsze wyeksponowany element biżuterii. To ona dodaje szyku stylizacji, jest błyszczącym akcentem codziennego outfitu i wyjściowej kreacji.

Powinnaś zdecydować się na jedną z naszych zawieszek, jeśli:

  • cenisz sobie jakość - nasza biżuteria to synonim solidności. Każda zawieszka powstaje tylko z wyszukanych, wyselekcjonowanych surowców. Priorytetowo podchodzimy do tego, aby wykorzystywany materiał miał dużą wartość. Dlatego ozdoby te powstają ze złota o próbie 14k 585 i 18k 750. Sięgamy zarówno po biały, jak i żółty kruszec - oba z nich wyróżnia niezwykły blask;

  • ma dla Ciebie znaczenie staranne wykonanie - wszystkie detale mają dla nas takie samo znaczenie - dzięki temu każda nasza zawieszka to ozdoba, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Oprócz tego dbamy o to, aby była ona maksymalnie wytrzymała, a cenny, złoty materiał i kamienie szlachetne poddajemy precyzyjnej obróbce. Dlatego nasza biżuteria będzie towarzyszyć Ci przez wiele długich lat;

  • lubisz wyszukane ozdoby - jesteśmy mistrzami jubilerskiego rękodzieła. Wiemy, co zrobić, aby biżuteria wywierała ogromne wrażenie, zjawiskowo zdobiła dekolt i była jedyna w swoim rodzaju. Nad tym, aby zaspokoić oczekiwania miłośniczek ekskluzywnej biżuterii, pracuje nasz zespół składający się z doświadczonych fachowców. W każdej z naszych zawieszek szybko dostrzeżesz ich talent i pasję;

  • preferujesz efektowne kompozycje z klejnotami w roli głównej - umiejętnie zestawiamy kolorowe kamienie ze śnieżnobiałym blaskiem brylantów. Klejnoty łączymy ze sobą tak, aby tworzyły niesztampowe kompozycje - dlatego od stworzonej przez nas zawieszki tak trudno oderwać wzrok.

Zawieszki handmade A&A, jako idealny prezent dla kobiety

Każdy produkt powstał z miłości do biżuterii i jubilerskiego rzemiosła. Dlatego zawieszka z naszej kolekcji będzie wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju prezentem. Jeśli nie wiesz, jaki model wybrać, radą służą Ci nasi sprzedawcy. Z ich pomocą wybierzesz biżuterię hand made, która oczaruje lubiącą wyszukane ozdoby kobietę.

Nasze ręcznie robione zawieszki to doskonały upominek dla przedstawicielki płci pięknej, która:

  • lubi oryginalne, niebanalne ozdoby - znajdziesz u nas zawieszkę hand made, która ma nieco większe wymiary, niesymetryczną formę, jest ozdobiona zjawiskową kameą;

  • jest zwolenniczką klasyki - z myślą o takich paniach przygotowaliśmy najsubtelniejsze produkty. Cechuje je dziewczęcy urok i nienachalna elegancja. Ich wymiary nie są imponujące, za to ich wdzięk sprawia, że pasują do kobiet w każdym wieku;

  • uwielbia kolory - błękitny topaz, intensywnie czerwony rubin i hipnotyzujący ciemnym, granatowym odcieniem szafir - to między innymi dzięki tym kamieniom nasze zawieszki hand made podkręcają stylizację, są energetyzującym dodatkiem do każdego outfitu.

Wybierz wyjątkowe zawieszki handmade Domu Jubilerskiego A&A

Znajdziesz u nas produkt, który ucieszy każdą kobietę - jeśli nie jesteś pewien, jaka zawieszka sprawi jej radość, zdaj się na doświadczenie i intuicję naszego sprzedawcy.

Spraw sobie najstaranniej wykonaną, świetnie zaprojektowaną i zjawiskową zawieszkę - poznaj nasze produkty, które oczarowują od pierwszego wejrzenia!

Zobacz także: PierścionkiKolczykiBransoletkiNaszyjnikiZawieszkiBroszkiZegarkiSpinki do mankietówŁańcuszkiBiżuteria ręcznie robionaPierścionki ręcznie robioneNaszyjniki handmadeKolczyki handmadeBransoletki handmadeZawieszki handmadeBroszki ręcznie robioneBiżuteria ślubnaPierścionki zaręczynoweObrączki ślubneObrączki męskieObrączki damskieObrączki żółte złotoObrączki białe złotoObrączka wielokolorowaObrączka platynowaObrączka eternityZłoto inwestycyjneSztabki złotaZłote monety.   

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Podczas odwiedzania naszych stron internetowych na Twoim komputerze lub innym urządzeniu są zapisywane, a następnie przechowywane pliki cookies. Informacje zapisane w tych plikach umożliwiają optymalizację korzystania z naszych serwisów. Pliki cookies gromadzą dane o sposobie korzystania ze strony internetowej, co pozwala nam spersonalizować wyświetlane treści i reklamy. Pliki cookies nie pozwalają na ustalenie tożsamości osoby, na której urządzeniu zostały one zapisane. Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce prywatności.