Filtry

Filtry (310 produkty)
Aktywne filtry
Wyczyść filtry

Kategorie Kategorie

Wyczyść

Cena Cena

Wyczyść

Kruszec Kruszec

Kolor złota Kolor złota

Kamień Kamień

Rozmiar Rozmiar

Motyw Motyw

Kolekcja Kolekcja

Dostępny w salonie Dostępny w salonie

W magazynie W magazynie

5000 zł
Prezentowany złoty pierścionek z brylantem o masie 0,30 CT to niebanalna forma, która zachwyca swoim niesztampowym designem i urzeka  doskonałą jakością klejnotu w oferowanym pierścionku. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i z pewnością przypadnie do gustu wymagającej kobiecie, u której na dłoni sprawdzi się w roli gustownej ozdoby.
12999 zł
Wyjątkowy pierścionek wykonany z żółtego i białego złota próby 0,585 zdobiony brylantem o masie 0,40 ct. Pierścionek został wykonany z największą precyzją i dbałością o detale w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Zachwyca piękną formą, niezwykłym szlifem oraz niepowtarzalnym blaskiem klejnotu. Odważna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań...
5995 zł
Wielokamieniowy pierścionek wykonany z białego złota w próbie 0,585. Zachwyca delikatną formą, pięknie mieniącymi się brylantami o masie 0,40ct misternie zakutymi w koronie pierścionka. Subtelny blask klejnotów nadaje wyrazistego charakteru jednocześnie ujmuje swoją ponadczasową elegancją.  Idealny na zaręczyny, ale sprawdzi się równie dobrze na urodziny...
6349 zł
Subtelny pierścionek wykonany z żółtego i białego złota próby 0,585. Prosta forma i nowoczesny styl zachwyci niejedną kobietę, która jest miłośniczką ponadczasowej i delikatnej biżuterii. Pierścionek urzeka precyzyjnie zakutym brylantem o masie 0,26 ct, który na tle zimnego odcienia kruszcu prezentuje się znakomicie. Delikatny wzór sprawdzi się jako...
9990 zł
Wyjątkowy pierścionek wykonany z żółtego i białego złota  próby 0,585 zdobiony brylantem o masie 0,32 ct. Pierścionek został wykonany z największą precyzją i dbałością o detale. Zachwyca piękną formą, niezwykłym szlifem  oraz niepowtarzalnym blaskiem klejnotu. Odważna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się wyszukanymi dodatkami.
79600 zł
Zjawiskowy pierścionek z białego złota próby 0,585 z brylantami o masie 1,18 ct.  Pierścionek został  wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Efektowny i wyjątkowy blask brylantów akcentuje luksusowy charakter całości. Pierścionek urzeka swoją doskonałą jakością, która spełnia wysokie wymagania stawiane kamieniom użytym do produkcji...
61200 zł
Unikatowy pierścionek złoty próby 585 ręcznie wykonany w Pracowni Domu Jubilerskiego A&A . Zaprojektowany został ze szczególną dbałością tak, by wydobyć piękno centralnie wkomponowanego brylantu o masie 1,01 ct. Jego oszałamiający blask zachwyci nie jedną miłośniczkę gustownych dodatków. Pierścionek odznacza się wyrafinowanym wzornictwem i oryginalnym...
Unikatowy pierścionek złoty próby 585 ręcznie wykonany w Pracowni Domu Jubilerskiego A&A . Zaprojektowany został ze szczególną dbałością tak, by wydobyć piękno centralnie wkomponowanego diamentu o szlifie schodkowym oraz mniejszymi brylantami które nadają całości  szyku i elegancji. Pierścionek odznacza się wyrafinowanym wzornictwem i oryginalnym...
40980 zł
Unikatowy pierścionek złoty próby 585 ręcznie wykonany w Pracowni Domu Jubilerskiego A&A . Zaprojektowany został ze szczególną dbałością tak, by wydobyć piękno centralnie wkomponowanego brylantu.  Jego oszałamiający blask  zachwyci nie jedną miłośniczkę gustownych dodatków. Pierścionek odznacza się wyrafinowanym wzornictwem i oryginalnym stylem....
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek złoty z diamentami 0,24 ct Si/G-H

A&A
30509719
5275 zł
Zjawiskowy pierścionek w formie obrączki z żółtego i białego złota próby 0,585 z diamentami o szlifie ośmiokątnym o łącznej masie 0,24 ct. ułożonymi w falujące linie. Pierścionek spodoba się paniom lubiącym połyskującą biżuterię w stylu glamour.
Pierścionki zaręczynowe

Nowoczesny pierścionek złoty 0,585 z brylantem 0,32 ct Si/H

A&A
30408425
6560 zł
Pierścionek w nowoczesnej formie z białego złota próby 0,585 z brylantem o masie 0,32 ct. Piękna oprawa, niczym lustro odbija światło i fantastycznie eksponuje brylant. Pierścionek sprawdzi się jako gustowna ozdoba na każdą okazję.
11200 zł
Pełen wdzięku pierścionek wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z żółtego i białego palladowego złota próby 0,585 z brylantami o masie 0,43 ct. Szlachetna forma, precyzja wykonania zachwyci panie lubiące otaczać się pięknymi przedmiotami.
12400 zł
Przepiękny pierścionek z białego, palladowego złota próby 0,585 z diamentem o szlifie princessa ozdobionym dookoła i w obrączce brylantami  Klejnot został wykonany w pracowni Domu Jubilerskiego A&A miłośniczek biżuterii pełnej blasku w geometrycznych kształtach.
Pierścionek wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585. Centralny kamień - brylant wielkości 0,25 ct, został osadzony w sześciokątnej oprawie. Inspirowane okresem secesji zdobienia z dwoma brylancikami, sprawiają, że pierścionek jest zjawiskowy i zachwyci panie o romantycznym usposobieniu.
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek złoty 0,585 z diamentami 0,48 ct

A&A
30407725
9880 zł
Urzekający pierścionek z białego, palladowego złota próby 0,585 z diamentami o łącznej masie 0,48 ct wykonany ręcznie przez mistrza jubilerstwa z pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Artysta w przepiękny sposób umieścił diament o szlifie princessa po środku wysadzanych brylantami elementów, dzięki temu stworzył niepowtarzalny i wyrafinowany klejnot dla...
7845 zł
Pierścionek z białego złota próby 0,585 w klasycznej formie z brylantem o masie 0,35 ct oprawionym w sześć łapek. Model pierścionka przypadnie do gustu każdej kobiecie, a ze względu na jego ponadczasowy charakter może być cenną, rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.
Pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 w klasycznej formie z brylantem o masie 0,40 ct oprawionym w osiem łapek, tworzących przepiękną koronę wokół kamienia . Model pierścionka przypadnie do gustu każdej kobiecie, a ze względu na jego ponadczasowy charakter może być cenną, rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.
Pierścionek złoty z... Pierścionek złoty z... 2
1,12 ct
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek złoty z szafirem 1,12 ct i brylantami 0,20 ct

A&A
30536227
10895 zł
Pierścionek w klasycznym stylu z białego złota próby 0,585 z szafirem wielkości 1,12 ct, o najbardziej pożądanej barwie: królewskiego błękitu, z misternie zdobioną brylantami obrączką o łącznej masie 0,20 ct. Brylanty w cudowny sposób podkreślają przepiękną barwę szafiru. Pierścionek dedykowany miłośniczkom pełnej wdzięku i ponadczasowej biżuterii.
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek złoty 0,585 z szampańskim brylantem 0,43 ct

A&A
30403628
5720 zł
Pierścionek z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585 w klasycznej formie z brylantem wielkości 0,43 ct o szampańskiej barwie, oprawionym w cztery łapki. To model pierścionka wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, który przypadnie do gustu każdej kobiecie, a ze względu na jego ponadczasowy charakter może być cenną, rodzinną...
5790 zł
Pierścionek z platyny próby 0,950 w klasycznej formie z brylantem wielkości 0,11 ct  najwyższej czystości (IF). Model pierścionka przypadnie do gustu każdej kobiecie, a ze względu na jego ponadczasowy charakter może być cenną, rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.
16475 zł
Niebanalny pierścionek z białego, palladowego złota próby 0,585z brylantami o masie 1,05 ct wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Mistrz jubilerstwa wykorzystał kontrast łącząc kosztowne białe brylanty z niebieskimi i uzyskał oszałamiający efekt. Pierścionek na dłoni prezentuje się zjawiskowo.
5105 zł
Klasyczny pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z brylantem o masie 0,26 ct. Oprawa z białego złota wokół kamienia pięknie eksponuje brylant. Pierścionek przypadnie do gustu paniom lubiącym prostą, ale efektowną biżuterię.
Pierścionki zaręczynowe

Klasyczny pierścionek złoty z brylantem 0,35 ct Si/H

A&A
30516632
8380 zł
Klasyczny pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z brylantem o masie 0,35 ct. Oprawa z sześciu łapek wokół kamienia pięknie eksponuje jego blask. Pierścionek przypadnie do gustu paniom lubiącym prostą i ponadczasową biżuterię. Doskonały model na pierścionek zaręczynowy, sprawdzi się również jako prezent na inne, równie ważne okazje.
6415 zł
Olśniewający pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z diamentami o szlifie schodkowym, brylantowym i ośmiokątnym o łącznej masie 0,50 ct. Pięknie ozdobiona kamieniami obrączka idealnie komponuje się z koroną. Oszałamiający blask diamentów sprawia, że nie można od pierścionka oderwać spojrzenia i dlatego spodoba się paniom lubiącym połyskującą...
5730 zł
Pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 w klasycznym stylu z diamentem wielkości 0,28 ct o szlifie princessa, oprawionym w cztery łapki. Model pierścionka przypadnie do gustu każdej kobiecie, a ze względu na jego ponadczasowy charakter może być cenną, rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.
8185 zł
Klasyczny pierścionek z białego złota próby 0,585 z brylantem o masie 0,39 ct. Oprawa z sześciu łapek wokół kamienia pięknie eksponuje brylant. Pierścionek przypadnie do gustu paniom lubiącym prostą, ale efektowną biżuterię.
6005 zł
Klasyczny pierścionek z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585 z brylantem wielkości 0,42 ct. o szampańskiej barwie, wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Oprawa z białego złota wokół kamienia pięknie eksponuje brylant. Pierścionek przypadnie do gustu paniom lubiącym prostą, ale efektowną biżuterię.
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek złoty 0,585 z brylantem 0,21 ct. Vs/G

A&A
30363793
6665 zł
Pierścionek wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z białego, palladowego złota próby 0,585. Centralny kamień - brylant wielkości 0,21 ct, został osadzony w sześciokątnej oprawie. Inspirowane okresem secesji zdobienia, sprawiają, że pierścionek jest zjawiskowy i zachwyci panie o romantycznym usposobieniu.
Wyjątkowy pierścionek wykonany z żółtego i białego złota  próby 0,585 z sześcioramienną koroną, w której z doskonałą precyzją został zakuty brylant o masie 0,23 ct.  Pierścionek zachwyca piękną, klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi...
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek z białego złota 585 z diamentami 0,50 ct

A&A
30518575
6395 zł
Zjawiskowy pierścionek z białego złota próby 0,585 z diamentami  o łącznej masie 0,50 ct. Zachwyca delikatną formą i pięknie mieniącymi się klejnotami misternie zakutymi w koronie i po obu bokach pierścionka. Subtelny blask diamentów nadaje wyrazistego charakteru jednocześnie ujmuje swoją ponadczasową elegancją. Idealny na zaręczyny, ale sprawdzi się...
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek złoto 585 z brylantami i diamentami bagietowymi

A&A
30533387
16050 zł
Zjawiskowy pierścionek z żółtego złota 585, zaprojektowane ze szczególną starannością i dbałością o detale, z materiałów najwyższej jakości. Za sprawą starannie wprawionych  diamentów w szlifie bagietowym o wyjątkowym blasku spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Pierścionek odznacza się niepowtarzalnym i pełnym wdzięku stylem,...
10990 zł
Wyjątkowy pierścionek z białego, palladowego złota próby 0,585 wysadzany brylantami o masie 0,39 ct w gładkiej oprawie, która jeszcze bardziej wydobywa blask centralnego klejnotu. Pierścionek został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Klasyczny, elegancki, ponadczasowy.  Kamień centralny opatrzony certyfikatem IGI.
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek z dwukolorowego złota z brylantami 0,54 ct

A&A
10010839
Wyjątkowy pierścionek z żółtego i białego, palladowego złota próby 0,585 wysadzany brylantami o masie 0,54 ct. Gładka oprawa jeszcze bardziej wydobywa blask centralnego klejnotu. Pierścionek został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Klasyczny, elegancki, ponadczasowy. 
26380 zł
Wytworny pierścionek z białego, palladowego złota próby 0,585 z brylantami o masie 0,76 ct. Oprawa gładka wokół kamienia doskonale eksponuje jego blask, a brylanty osadzone w obrączce nadają pierścionkowi niepowtarzalny charakter. Pierścionek został wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A przez mistrza jubilerstwa z myślą o paniach...
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek zaręczynowy złoto 585 z brylantem 0,30 ct VS/G

A&A
30532519
5970 zł
Wyjątkowy pierścionek wykonany z żółtego i białego złota  próby 0,585 z sześcioramienną koroną, w której z doskonałą precyzją został zakuty brylant o masie 0,30 ct.  Pierścionek zachwyca piękną, klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi...
Wyświetlanie 1-36 z 310 elementów
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Podczas odwiedzania naszych stron internetowych na Twoim komputerze lub innym urządzeniu są zapisywane, a następnie przechowywane pliki cookies. Informacje zapisane w tych plikach umożliwiają optymalizację korzystania z naszych serwisów. Pliki cookies gromadzą dane o sposobie korzystania ze strony internetowej, co pozwala nam spersonalizować wyświetlane treści i reklamy. Pliki cookies nie pozwalają na ustalenie tożsamości osoby, na której urządzeniu zostały one zapisane. Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce prywatności.