Zapraszamy do naszych sklepów

..... po obrączki ręcznie wykonane z duszą i precyzją dla Was

Obraczki slubne

Wymarzone obrączki ozdobimy blaskiem brylantów, gwarantujemy wysoką jakość produktów, krótkie terminy realizacji, profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Obrączki zlote

Złote obrączki dostępne w salonach Domu Jubilerskiego A&A wykonywane są głównie ze złotego kruszcu próby 0,585, czyli tzw. złota 14-karatowego. Tradycyjną barwą jest żółta, ale klienci zamawiają także obrączki z białego złota oraz łączone – tzw. bicolor. Na zamówienie czekają obrączki w wielu wzorach, o różnych przekrojach, gładkie, bądź zdobione specjalistycznymi technikami i kamieniami, głównie diamentami. Klienci mogą także złożyć zamówienie na wykonanie obrączek według własnej koncepcji, by podkreślić oryginalnością obrączek wyjątkowość chwili złożenia przysięgi małżeńskiej oraz niepowtarzalność związku.

Obraczki kolorowe

Obrączki można modyfikować nadając im wyjątkowy i niepowtarzalny charakter poprzez zmianę koloru złota i układu kolorów w modelach dwu- i trzykolorowych, szerokości obrączek, sposobu wykończenia powierzchni.W prezencie oferujemy Państwu dożywotnie i bezpłatne serwisowanie zakupionych w naszych salonach obrączek w zakresie korekty rozmiaru, polerowania oraz odświeżania.

obraczki biale

Obrączki domu jubilerskiego A&A to gwarancja wykonania o najwyższej jakości, tak aby mogły one służyć parą na całe ich życie małżeńskie. Nasi jubilerzy wykonują obrączki bazując na ponad 10 letnim doświadczeniu, które pozwoliło każdemu z nich dojść do perfekcji wykonania i pracy z metalami jak i kamieniami. Ręczne wykonanie nie tylko sprawia, że Wasze obrączki są wyjątkowe, posiadają duszę, ale również przyczynia się do zwiększenia trwałość poprzez wielokrotne hartowanie podczas procesu walcowania. 

A&A to ceniona marka ekskluzywnej biżuterii wykonanej ręcznie według tradycyjnych metod.

Najlepsi projektanci i własna, największa w mieście pracownia jubilerska, w której powstają oryginalne wzory to największe atuty A&A.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi sklepami 


Pomyślnie dodano produkt do porównania!