Pierścionek zaręczynowy białe złoto...
Pierścionek zaręczynowy białe złoto...
Pierścionek zaręczynowy białe złoto...
Pierścionek zaręczynowy białe złoto...
Pierścionek zaręczynowy białe złoto...
Pierścionek zaręczynowy białe złoto...
Pierścionek zaręczynowy białe złoto...
Pierścionek zaręczynowy białe złoto...
Pierścionek zaręczynowy białe złoto...
Pierścionek zaręczynowy białe złoto...

Pierścionek zaręczynowy białe złoto 585 Modena z szafirem 0,96 ct i brylantami 0,09 ct

2 999 zł
Brutto
Dostępne warianty

kamień
szafir i brylanty

kruszec (kolor)
złoto białe rodowane

Brak Twojego rozmiaru? Skontaktuj się z nami!

Wysyłka w 24 godziny! Zamów teraz a paczkę wyślemy już jutro o 10:00!

 

Zjawiskowy pierścionek zaręczynowy z białego złota próby 0,585 z sześcioramienną koroną, w której z doskonałą precyzją został zakuty szafir o masie 0,96 ct i brylanty o masie 0,09 ct. Drogocenne kamienie uzupełnione subtelnymi refleksami drogocennego kruszcu, będą pięknie zdobić każdą dłoń. Dlatego prezentowany pierścionek z brylantami i szafirem to doskonały pomysł na prezent dla wybranki serca. Nigdy nieprzemijający blask klejnotów w wyjątkowy  sposób podkreśli magię w tym szczególnym dniu.

Kruszec
Złoto - 14k 585
Kolor złota
Białe
Próba
0,585
Masa wyrobu (g)
1,91 g
Kamień
Brylant
Diament
Szafir
Kamień kolorowy
Szafir
Masa diamentów (CT)
0,09
Masa (CT)
1,05 ct
Masa kamieni kolorowych (CT)
0,96
Czystość
VS
Barwa
G
Typ
Wielokamieniowy
Wykonano w pracowni A&A
Tak
Dostępny w salonie
Piotrkowska 60
Wyjątkowe atuty
Diament o lepszej barwie
Diament wyższej klarowności
Topseller
Informacje
9,9 ct
EAN modelu
30627970
Top
top
30539020

Nie wiesz jaki rozmiar pierścionka chcesz zakupić?

To nie problem. Możesz zmierzyć obwód palca lub średnicę innych twoich pierścionków i porównując wymiary z poniższą tabelą i określić jaki rozmiar chcesz zakupić. 

Dalej nie jesteś przekonana, że zrobisz to prawidłowo? Nie przejmuj się. Przy każdym zakupie pierścionka gwarantujemy Ci wykonanie bezpłatnej korekty jego rozmiaru. Jeżeli okaże się, że rozmiar okazał jednak nieodpowiedni odeślij nam go a my wykonamy korektę rozmiaru.

Z przyczyn technologicznych korekta rozmiarów nie jest możliwa do wykonania w wyrobach posrebrzanych, srebrnych oraz z kamieniami na obrączce pierścionka.

Tabela rozmiarów – mierzenie rozmiaru pierścionka

Obwód w mm Rozmiar A&A Średnica w mm
45 5 14,3
46 6 14,6
47 7 15
48 8 15,3
49 9 15,6
50 10 15,9
51 11 16,2
52 12 16,5
53 13 16,8
54 14 17,2
55 15 17,5
56 16 17,8
57 17 18,1
58 18 18,4
59 19 18,8
60 20 19,1
61 21 19,4
62 22 19,7
63 23 20
64 24 20,3
65 25 20,6
66 26 21
67 27 21,3
68 28 21,6
69 29 22
70 30 22,3
71 31 22,6
72 32 22,9
73 33 23,2
74 34 23,5
75 35 23,9

Jak zmierzyć i dobrać rozmiar pierścionka lub obrączki?

Panie, które planują zakup pierścionka, mogą określić rozmiar palca w salonie jubilerskim i dopasować konkretny model do siebie. Sytuacja jest dużo trudniejsza, gdy ma to być prezent lub pierścionek zaręczynowy. W takiej sytuacji jesteśmy zdani na siebie. Zastanawiasz się, jak zmierzyć rozmiar pierścionka? Przygotowaliśmy krótki poradnik, który ułatwi Ci określenie, jaki jest obwód palca danej osoby.

Jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego lub na prezent?

Nie jest tak łatwo prawidłowo zmierzyć rozmiar pierścionka, gdy nie mamy możliwości mierzenia modeli na dłoni osoby, którą chcemy obdarować. Są na to jednak sposoby. Zacznijmy od tego, czym właściwie są rozmiary pierścionków. To w praktyce średnica wewnętrzna (nigdy zewnętrzna, ponieważ pierścionki mają różną grubość). Kluczowa jest tu duża dokładność. Kiedy ustalamy rozmiar obrączki lub pierścionka na prezent czy zaręczynowego musimy brać pod uwagę dziesiąte części milimetra, ponieważ pomiędzy kolejnymi rozmiarami różnice są na poziomie 0,3-0,4 mm. 

Kiedy ustalisz średnicę pierścionka, zajrzyj do tabeli rozmiarów. Pierścionek czy obrączka powinny przechodzić przez staw z delikatnym oporem, dzięki czemu nie będą spadać. 

Jak zmierzyć rozmiar pierścionka w domu – metody

Istnieje kilka sposobów na to, by w tajemnicy sprawdzić rozmiar palca. Przydaje się to, gdy chcesz wybrać pierścionek zaręczynowy lub na prezent i zależy Ci na tym, by dana kobieta się o niczym nie dowiedziała. Sprawdź, jak to zrobić.

Skorzystaj z innego pierścionka

Najłatwiejszym sposobem jest wykorzystanie innego pierścionka, który nosi bliska Ci kobieta. Pamiętaj, że mierzony pierścionek musi być dobrze dopasowany, dlatego stawiaj na te z zakładów jubilerskich, które prawdopodobnie zostały dopasowane poprawnie. Warto udać się z nim do tego samego jubilera, u którego zamierzasz zamawiać pierścionek, ponieważ wymiary na trzpieniu jubilerskim mogą się nieco różnić. Jeśli nie możesz skorzystać z pomocy jubilera, wydrukuj naszą tabelkę i przyłóż pierścionek do odpowiedniego pola. 

Mierzenie nitką

Jeśli nie masz dostępu do żadnego pierścionka danej osoby, musisz skorzystać z alternatywnych metod. Znany sposób, który ułatwia wybór rozmiaru pierścionka, to mierzenie nitką. Możesz to zrobić także wtedy, gdy dana kobieta śpi, dlatego jest to często wybierana metoda. Przeciągnij nitkę przez najszerszy punkt, czyli kostkę, i utnij tam, gdzie nitka dokładnie owija palec. Następnie przyłóż nitkę do linijki. Pamiętaj, że wynik może nie być wystarczająco precyzyjny i może zdarzyć się konieczność korekty. 

Miarka, dzięki której możesz sprawdzić rozmiar pierścionka

Alternatywą dla pomiaru przy pomocy nitki jest nasza miarka. Wystarczy wykonać w niej nacięcie w zaznaczonym miejscu, owinąć miarkę wokół najszerszego punktu skalą do góry, a następnie węższą końcówkę włożyć w nacięcie. Zaciśnij pasek i odczytaj wynik. Gotowe!

Wskazówki dotyczące dobierania rozmiaru pierścionka

Co jeszcze warto wiedzieć, kiedy wybieramy rozmiar pierścionka lub obrączki?

Najlepiej wybrać obrączkę o rozmiar większą lub chociaż delikatnie luźną. W razie czego można ją bez większych problemów zmniejszyć, natomiast ma to znaczenie, ponieważ palce naturalnie puchną o różnych porach dnia.

Najczęściej wybierany rozmiar pierścionka zaręczynowego to między 12 do 14. Jeśli nie masz możliwości, by zmierzyć rozmiar palca lub inny pierścionek ukochanej, możesz postawić na bardziej uniwersalny, a w razie potrzeby dokonać korekty.

Jeśli kobieta jest praworęczna, jej serdeczny palec prawej dłoni będzie większy niż serdeczny palec lewej dłoni ze względu na bardziej rozwinięte mięśnie – i na odwrót dla osób leworęcznych. W naszym kraju pierścionek zaręczynowy nosi się na serdecznym palcu prawej dłoni, natomiast w dniu ślubu przekłada się go na dłoń lewą. Te wymiary nie są takie same, dlatego w przypadku obrączki osobno ustala się odpowiedni rozmiar.

Określenie rozmiaru pierścionka na podstawie innego jest możliwe tylko wtedy, gdy ten, którym dysponujesz, ma zachowany okrągły kształt. W przeciwnym razie wynik jest niemiarodajny, co uniemożliwia prawidłowy wymiar rozmiaru.

Wyłącznie wysokiej próby złoto (od 75 do 100% więcej złota)

Do produkcji naszej biżuterii używamy wyłącznie złota prób 14k 585 oraz 18k 750. W wyrobach 14k 585 jest o 75% więcej złota niż w wyrobach próby 8k 333 czy 9k 375, które są najczęściej sprzedawane na rynku polskim.

Więcej informacji o złocie >>

Brylanty 30-50% lepszej jakości

Najczęściej używamy do produkcji biżuterii brylantów o zdecydowanie wyższej jakości niż dostępne na rynku. Ich czystość w klasie IF/VVS/VS jest o dwie kategorie wyższa niż SI2/SI3/PI, które są najczęściej używane w biżuterii sprzedawanej w Polsce. Kolor brylantów, których używamy do naszej produkcji jest zdecydowanie bielszy / lepszy. Nasze brylanty posiadają kolory F/G/H podczas kiedy najczęściej spotykane na rynku to kolory H/I/J.

Więcej informacji o brylantach >>  

Tylko brylanty i kamienie naturalne

Sprzedajemy biżuterię z kamieniami naturalnymi, nie używamy kamieni syntetycznych. Do testowania jakości naszych kamieni używamy parku maszynowego niedostępnego dla innych jubilerów. Brylanty są podawane testom sprawdzającym ich naturalne pochodzenie, dlatego eliminujemy syntetyki brylantów klasy HPHT czy CVD często dostępne na rynku analizując relacje pomiędzy fosforescencją i fluorescencją. 

Bezterminowy serwis - gratis!

Przy zakupie obrączek wykonanych w naszej pracowni Domu Jubilerskiego A&A, a także biżuterii z kamieniami szlachetnymi w sklepie internetowym i salonach stacjonarnych, oferujemy bezterminowy (a nie jedynie dwuletni) i bezpłatny serwis, w którego zakres wchodzi korekta rozmiaru i odświeżanie (polerowanie, ponowne rodowanie, odnawianie diamentowania itp.).

Warunkiem koniecznym do dokonania takiej usługi jest okazanie dowodu zakupu (paragonu lub certyfikatu).

Darmowa zmiana rozmiaru - gratis!

Staramy się, żeby nasza biżuteria była wyjątkowa i unikatowa, nie posiadamy więc wielu sztuk z tego samego modelu. Dlatego jeśli widzisz pierścionek w naszym sklepie internetowym, a jest on w niewłaściwym rozmiarze, koniecznie skontaktuj się z nami. Jeśli tylko jest to możliwe pod względem technologicznym, dopasujemy* go bezpłatnie specjalnie dla Ciebie.

*Może się to wiązać z niewielką zmianą w gramaturze produktu

Darmowy grawer - gratis!

Decydując się na zakup biżuterii, możesz skorzystać z ciekawej opcji personalizacji - grawerunku. Jest to całkowicie bezpłatne, a jedyne, nad czym musisz się zastanowić, to jego treść. Ważna data lub imię bliskiej osoby? Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Ze względów na wielkość oraz technologię wykonania niektórych modeli biżuterii prosimy przed zakupem skonsultować z doradcą A&A możliwość wykonania graweru na konkretnym modelu.

Niepowtarzalne modele biżuterii - tylko w naszym sklepie!

Posiadamy własną pracownię, gdzie produkujemy biżuterię zaprojektowaną przez naszych doświadczonych specjalistów. Biżuteria w naszym sklepie to pojedyncze, niepowtarzalne sztuki. Nie produkujemy masówki w tysiącach sztuk identycznych modeli. 

Natychmiastowa wysyłka - gratis!

Wszystkie sprzedawane na naszej stronie przedmioty posiadamy fizycznie. Jeżeli Twoje zamówienie nie wymaga darmowej korekty rozmiaru, wykonania graweru czy innej personalizacji zamówienia, wysyłka następuje natychmiast po dokonaniu zapłaty. Dzisiaj kupujesz, jutro cieszysz się zakupioną biżuterią.

Eleganckie opakowanie - gratis!

Ozdobne pudełko

Do każdej zakupionej w naszym sklepie biżuterii dodajemy ozdobne pudełko. Nie musisz martwić się w co spakować prezent i marnować czasu na poszukiwania odpowiedniego opakowania.

Torebka prezentowa

To jednak nie wszystko, dodajemy jeszcze do tego pięknie wykonaną prezentową torebkę. Twój prezent zrobi wrażenie jeszcze przed odpakowaniem.

Certyfikat

Do biżuterii z brylantami i dodawany jest certyfikat. Poświadczamy Ci w nim ich najwyższą jakość oraz parametry jak masę, czystość, kolor, rodzaj szlifu.

Bezpieczna wysyłka w 24h - gratis!

Dostawa kurier FedEx

Dostawa na terenie Polski realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx, czas dostawy od 24 do 48 godzin.

Wysyłka standardowa realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx jest bezpłatna.

Usługa płatność za pobraniem realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx to koszt 5 zł.

Maksymalna kwota płatności za pobraniem to 5000 zł.

Dostawy na terenie Unii Europejskiej wymagają indywidualnej wyceny zgodnie z cennikiem GLS Export.

Wysyłka zamówionego towaru następuje w dniu złożenia zamówienia: przy wyborze płatność PayU lub Raty PayU oraz przy wysyłce za pobraniem. W przypadku zakupu w piątek lub w sobotę lub w niedzielę wysyłka towaru następuje w poniedziałek. Do czasu wysyłki należy doliczyć czas potrzebny przewoźnikowi na jej doręczenie.

W przypadku przelewu na konto towar zostanie wysłany w dniu zaksięgowania płatności na naszym koncie.

Dyskretna dostawa paczkomat InPost

Chcesz zrobić najbliższej osobie niespodziankę a masz obawy, że standardowa dostawa może niespodziankę zepsuć, zamów dyskretną dostawę paczkomat InPost.

Wystarczy, że przy składaniu zamówienia wybierzesz tę formę dostawy i wskażesz nam paczkomat InPost do którego mamy wysłać Twoją przesyłkę. W przypadku gdy nie wskażesz nam konkretnego paczkomatu InPost przesyłkę wyślemy do paczkomatu, który znajduje się najbliżej twojego adresu podanego w czasie składania zamówienia.

Dyskretna dostawa na terenie Polski realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost, czas dostawy od 24 do 48 godzin.

Wysyłka realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost jest bezpłatna.

Wysyłka zamówionego towaru następuje w dniu złożenia zamówienia: przy wyborze płatność PayU lub Raty PayU oraz przy wysyłce za pobraniem. W przypadku zakupu w piątek lub w sobotę lub w niedzielę wysyłka towaru następuje w poniedziałek. Do czasu wysyłki należy doliczyć czas potrzebny przewoźnikowi na jej doręczenie.

W przypadku przelewu na konto towar zostanie wysłany w dniu zaksięgowania płatności na naszym koncie.

Odbiór osobisty w salonie A&A

Jest możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w naszych salonach po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Termin odbioru można ustalić telefonicznie - numer telefonu salonu dostępny jest w kontaktach, mailowo lub wybierając tę formę dostawy przy wykonywaniu zamówienia.

 

Płatność:

Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT.

Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie:

• płatność gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym w jednym z naszych salonów

• przelew tradycyjny na konto bankowe

   Dane do przelewu: 

   A&A Marketing Spółka z o.o. Holding Sp.k.

   ul. Piotrkowska 146

   90-063 Łódź

   Nr konta: 75 1140 1108 0000 3624 8600 1020

   W tytule wpłaty proszę wpisać numer zamówienia.

• płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki kurierskiej (koszt 5 zł)

• płatność PayU

• Raty PayU

Przy zakupie złota inwestycyjnego (złote monety lub sztabki) nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej zamówień, których kwota do zapłaty jest  wyższa niż 70 000 zł. Takie zamówienia realizowane są tylko przez odbiór osobisty. Przy zakupie wymagane jest podanie numeru PESEL w celu identyfikacji kupującego zgodnie z przepisami ustawy o VAT (art. 109 ust. 3 )

Zobacz jak spakujemy twoją biżuterie do wysyłki.

Do każdej zakupionej w naszym sklepie biżuterii dodajemy ozdobne pudełko. Nie musisz martwić się w co spakować prezent i marnować czasu na poszukiwania odpowiedniego opakowania.

Torebka prezentowa

To jednak nie wszystko, dodajemy jeszcze do tego pięknie wykonaną prezentową torebkę. Twój prezent zrobi wrażenie jeszcze przed odpakowaniem.

Bezpieczna koperta

Jako jedyni tak spakowaną biżuterię umieszczamy w tzw. bezpiecznej kopercie. Koperta ta posiada unikatowy numer, który przekazujemy Ci w wiadomości przed wysyłką. Takie zabezpieczenie chroni biżuterię przed ewentualną kradzieżą w trakcie transportu a także przed innymi czynnikami zewnętrznymi jak np. zamoczenie.

Certyfikat

Do biżuterii z brylantami dodawany jest certyfikat. Poświadczamy Ci w nim ich najwyższą jakość oraz parametry jak masę, czystość, kolor, rodzaj szlifu.

Ekologiczne zabezpieczenie

Chcemy, żeby twoja przesyłka dotarła do Ciebie w idealnym stanie, zabezpieczamy ją więc ekologicznym wypełniaczem, który chroni zawartość przesyłki w trakcie transportu.

Ekspresowa ubezpieczona wysyłka

Tak spakowaną przesyłkę wysyłamy natychmiast po wykonaniu zamówienia. Przesyłka jest ubezpieczona standardowo do kwoty 6 500 zł przez firmę kurierską a ponadto każdy zakup w naszym sklepie jest ubezpieczony do kwoty 10 000 zł przez TrustedShops. 

Do wyboru masz ekspresową przesyłkę kurierską DHL lub dyskretną przesyłkę do paczkomatu InPost.

Bezpłatny zwrot - gratis!

Masz prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Regulamin prawa odstąpienia od umowy >>.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia, pismo wysłane pocztą na adres: A&A Dom Jubilerski - Sklep online, Ul. Piotrkowska 146, 90-063 Łódź, pocztą elektroniczną na adres e-mail: sklepinternetowy@aia.pl lub złożyć oświadczenie telefonicznie pod numerem telefonu +48 530 487 623.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Pokrywamy w całości koszt standardowej wysyłki zwracanego przedmiotu. 

Jak płacić za pomocą płatności odroczonej PayPo PayU Płacę Później?

Minimalna kwota zakupu dostępna w ramach PayPo PayU to 200 zł, a maksymalna 2000 zł.

 Dodaj produkt do koszyka, tak jak zwykle, a następnie przejdź do finalizacji zamówienia. Wybierz PayU spośród metod płatności i dostępną tam opcję - Płacę później. W celu upewnienia się, że Ty to Ty poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego wniosku i akceptację regulaminu usługi. Wniosek „podpiszesz” kodem z SMS, który wyślemy na Twój numer telefonu. I to w zasadzie wszystko!

Dzięki temu możesz zamówić dowolny produkt, przekazać pieniądze sprzedawcy za pomocą PayPo od razu, a rachunek uregulować dopiero za 30 dni.

●●

Jak płacić za pomocą płatności odroczonej Twisto PayU Płacę Później?

Minimalna kwota zakupu dostępna w ramach Twisto PayU to 1 zł, a maksymalna 1500 zł.

 Dodaj produkt do koszyka, tak jak zwykle, a następnie przejdź do finalizacji zamówienia. Wybierz PayU spośród metod płatności i dostępną tam opcję - Płacę później. W celu upewnienia się, że Ty to Ty poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego wniosku i akceptację regulaminu usługi. Wniosek „podpiszesz” kodem z SMS, który wyślemy na Twój numer telefonu. I to w zasadzie wszystko!

Dzięki temu możesz zamówić dowolny produkt, przekazać pieniądze sprzedawcy za pomocą Twisto od razu, a rachunek uregulować dopiero za 30 dni.

●●

Kiedy są dostępne Raty PayU 0%?

Raty PayU są dostępne w naszym sklepie, jeśli Twoje zakupy wraz z kosztami wysyłki mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. 

Liczba rat Raty PayU 0% od 5 do 10 rat.

Liczba rat Raty PayU od 5 do 50 rat.

Jak działają Raty PayU 0%?

Zapraszamy Cię do objerzenia krótkiej animacji.

Kto udziela pożyczki na zakupy?

Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z Partnerów pożyczkowych PayU tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce, z którymi PayU współpracuje i pośredniczy w zawieraniu umów o pożyczkę.

Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i w większości przypadków decyzję kredytową w czasie rzeczywistym, zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim. PayU pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Sprzedający nie jest stroną umowy o pożyczkę.

Jaki jest koszt pożyczki?

Przykłady reprezentatywne dla pożyczek udzielanych w ramach Rat PayU:

Raty PayU – Pożyczka 0%

Przykład reprezentatywny dla PayU Rat 0%: Całkowita kwota kredytu: 2110,80 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): oprocentowanie 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2110,80 zł, całkowity koszt kredytu: 0 zł, w tym: prowizja: 0 zł i odsetki: 0 zł, 10 równych miesięcznych rat w wysokości po: 211,08 zł. Warunki propozycji na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 23 marca 2021 r. Umowa o kredyt zawierana jest na okres 10 miesięcy między kredytobiorcą a kredytodawcą tj. Alior Bank S.A. lub AS Inbank S.A. Oddział w Polsce, lub mBank S.A., lub Santander Consumer Bank S.A., lub Credit Agricole Bank Polska S.A., lub Smartney Sp. z o.o., pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z kredytodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU (pobierz).

Raty PayU – Pożyczka Standardowa

Przykład reprezentatywny dla PayU Rat w wariancie standardowym: Całkowita kwota kredytu: 1667,64 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 13,00%, oprocentowanie stałe 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1918,06 zł, całkowity koszt kredytu: 250,42 zł (w tym: prowizja: 108,40 zł, odsetki: 142,02 zł), wysokość 24 równych rat miesięcznych 76,72 zł, a wysokość ostatniej 25 raty korygującej 76,78 zł. Warunki propozycji na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 23 marca 2021 r. Umowa o kredyt zawierana jest na okres 25 miesięcy między kredytobiorcą a kredytodawcą tj. Alior Bank S.A. lub AS Inbank S.A. Oddział w Polsce, lub mBank S.A., lub Santander Consumer Bank S.A., lub Credit Agricole Bank Polska S.A. lub Smartney Sp. z o.o., pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z kredytodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Jak wygląda procedura zwrotu w przypadku zakupy na raty?

Zgodnie z art. 27. ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

• W celu odstąpienia od tak zawartej umowy, konsument wysyła do sklepu oświadczenie rezygnacji z zakupu (odstąpieniu od umowy sprzedaży) i zwraca towar.

• Po spełnieniu wymogów formalnych i zaakceptowaniu zwrotu towaru, sklep dokonuje za pomocą Systemu PayU zwrotu do PayU (częściowego lub całościowego) środków pochodzących z pożyczki, którymi Kupujący sfinansował zakup.

• PayU przekazuje następnie środki ze zwrotu bezpośrednio do pożyczkodawcy, z którym Kupujący zawarł umowę pożyczki.

• PayU każdorazowo poinformuje Kupującego (e-mail) o odnotowanym zwrocie wraz z podaniem szczegółów zwrotu oraz płatności ratalnej, której dotyczył zwrot.

• W celu zapewnienia prawidłowej obsługi umowy pożyczki po zwrocie środków, w tym złożenia dyspozycji odstąpienia lub dokonania wcześniejszej spłaty, Kupujący powinien każdorazowo skontaktować się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Wyjątki Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (pobierz) prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umów wyszczególnionych w tym artykule, w tym między innymi nie przysługuje Kupującemu zawierającemu umowę o zakup biletów na wydarzenia rozrywkowe, sportowe lub kulturalne poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość.

Co się stanie, jeśli nie dostanę pożyczki?

Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli pożyczkodawca nie udzieli Ci pożyczki lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy o pożyczkę za pomocą otrzymanego kodu SMS.

 

Aby zrealizować zakup, możesz wrócić do sklepu i wybrać inną formę płatności.

Biżuterię wykonujemy ręcznie w największej pracowni w regionie by każde dzieło było unikatowe i miało swoją duszę. Lata doświadczeń naszych jubilerów pozwalają nam sprostać temu trudnemu wyzwaniu.

Jesteśmy w tym bardzo dobrzy: mamy 40 lat doświadczenia i wspieramy się najnowszą technologią tak, aby jakość była najwyższa przy zachowaniu najbardziej konkurencyjnej na rynku relacji ceny do jakości. 

Stawiamy na jakość: dbamy o bardzo wysokie standardy kruszców (min. 14 karat, przy ligurze z palladu i srebra) i kamieni ; m.in. wybieramy brylanty o bardzo dobrych proporcjach, co zapewnia właściwy im blask.

Pracujemy nad metalem bazując na doświadczeniu i tradycji oraz wiedzy. Dziedzina metalurgii mówi nam, że praca nad   metalem poprzez jego zniekształcenia jak i podgrzewanie powoduje zwiększenie jego twardości, a zależy nam, by wyrób zachował swój kształt na lata. Dlatego ręcznie wykonany wyrób ma nie tylko swoją duszę, ale i też wysoką jakość.

Jesteśmy inni niż inni: poznaj naszą etykę

Jesteśmy firmą, która w swoich działaniach handlowych kieruje się podstawową i bardzo ważną wartością jaką jest: uczciwość. 

Działamy w oparciu o uczciwą cenę w stosunku do jakości – bez rabatów i promocji.

Głównym narzędziem dzisiejszej sprzedaży są wszechobecne promocje, rabaty i okazje, które często są tylko trikiem marketingowym mającym na celu zwiększenie sprzedaży. Praktyka i badania Harvardu  pokazują, że to działa.   My jednak obraliśmy inną drogę.

Chcielibyśmy w kilku zdaniach opisać naszą politykę cenową oraz utwierdzić Państwa w przekonaniu, że z Naszą firmą naprawdę warto współpracować.

Uczciwość jako drogowskaz 

Marka A&A została stworzona wiele lat temu. W swoim działaniu kierujemy się wartościami, które są ponadczasowe i uniwersalne. Dla nas uczciwość i transparentność muszą dotyczyć każdego elementu w procesie handlowym. Sprawdzamy źródła pochodzenia kamieni, ich autentyczność oraz jakość. W dobie zalewającej rynek syntetycznej i nieszlachetnej biżuterii, każdy kamień badany jest przez nas indywidualnie w celu potwierdzenia jego naturalnego procesu powstawania. Do produkcji używamy tylko szlachetnych kruszców z wysoką jakością stopów. Nie tworzymy biżuterii w niskich próbach, co jest często praktykowane przez firmy w Polsce. 

Chcemy, żeby nasi Klienci mieli pewność, że są traktowani uczciwie. Nie podnosimy sztucznie cen, nie fabrykujemy cen ‘referencyjnych’ żeby potem kusić przecenami, rabatami i promocjami.

Wyceniamy produkty po jak najniższych marżach, które pozwalają utrzymać jakość oraz wysoką precyzję wykonania w naszej pracowni. Wystarczy porównać parametry jakościowe naszej biżuterii z cenami rynkowymi, żeby przekonać się o atrakcyjności cen, które proponujemy - dlatego transparentnie informujemy klientów o kluczowych parametrach naszych wyrobów jak waga, próba, czystość, naturalne pochodzenie kamienia – to cechy, które mają decydujący wpływ na cenę. Nasza informacja o parametrach przewyższa nawet standardy wymagane przez prawo konsumenckie USA i wytyczne Amerykańskiej Federalnej Komisji Handlu. Niestety Polski konsument musi polegać jeszcze na etyce i dobrej woli firm, gdyż prawo i egzekucja tego prawa nie bronią go tak jak konsumenta w USA.

Wartość jakości tylko rośnie

Biorąc pod uwagę naszą politykę i filozofię działania, ceny naszych wyrobów mogą tylko rosnąć. Unikatowość oraz gwarancja uczciwości całego procesu powoduje, że często macie Państwo okazję do zakupu biżuterii, która będzie zyskiwać na wartości. Przy dzisiejszych szybko rosnących cenach złota, kamieni czy pracy ludzkiej Nasze wyroby posiadają naprawdę atrakcyjną cenę. 

Nasza filozofia biznesu, opiera się na uczciwym podejściu do obsługi Klienta, jakości produkcji i sprzedaży. Wierzymy, że te wartości w końcu się obronią, a nasze wyroby staną się ich synonimem.

Jesteśmy inni niż inni!

Podobne produkty

Wyjątkowy produkt
Pierścionek zaręczynowy białe złoto 585 Modena...
Pierścionek zaręczynowy białe złoto 585 Modena z szafirem 0,96 ct i brylantami 0,09 ct
Produkt dodany do porównania.