Biżuteria z wysokiej jakości szmaragdami

Szmaragdy są pięknymi kamienia, ich zielony kolor pięknie komponuje się na kobietach w szczególności z jasnymi oczami. Przy wyborze odpowiednich szmaragdów bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na ich jakość. Intensywność koloru, przejrzystość oraz jakość szlifu mają ogromne znaczenie. Niestety szmaragdy są delikatne i kruche, dlatego trzeba je przy zakuwaniu odpowiednio zabezpieczyć aby nie pękały przy użytkowaniu. Wiele szmaragdów na rynku też jest znacząco poprawiana olejami. Powoduje to, że ich kolor przy nowości jest znacząco inny niż ten po latach użytkowania. Warto zainwestować w te kamienie które są jak najbardziej zbliżone do ich naturalnego wyglądu już w momencie zakupu.  

Biżuteria z wysokiej jakości szmaragdami

Filtry (287 produkty)
Aktywne filtry
Wyczyść filtry

Kategorie Kategorie

Cena Cena

Kruszec Kruszec

Kolor złota Kolor złota

Kamień Kamień

Wyczyść

Rozmiar Rozmiar

Motyw Motyw

Kolekcja Kolekcja

Dostępny w salonie Dostępny w salonie

W magazynie W magazynie

Aktywne filtry
Pierścionek ze złota 585 z... Pierścionek ze złota 585 z... 2
 • Nowy
0,80 ct
Wyjątkowy złoty 585 pierścionek z okrągłym szmaragdem. Piękne podłączanie  kamienia w prostej klasycznej oprawie nadaje całości finezyjnego i ponadczasowego charakteru. Centralny kamień charakteryzuje się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru. Klasyczna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się wyszukanymi dodatkami.
Kolczyki żółte złoto 585 ze... Kolczyki żółte złoto 585 ze... 2
 • Nowy
0,70 ct
Efektowne kolczyki z żółtego złota 0,585 ze szmaragdami masie 0,70 ct ozdobionymi rzędem brylantów o masie 0,26 ct. Zachwycają precyzją wykonania,  piękną barwą kamienia centralnego oraz zmysłowym blaskiem drogocennych brylantów. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i z pewnością przypadnie do gustu wymagającej kobiecie, u której sprawdzi się w roli...
Efektowna zawieszka z żółtego złota 0,585 ze szmaragdem masie 0,32 ct ozdobionym rzędem diamentów o masie 0,12 ct. Zachwyca precyzją wykonania  i piękna barwą kamienia centralnego oraz zmysłowym blaskiem drogocennych diamentów. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i z pewnością przypadnie do gustu wymagającej kobiecie, u której na szyi sprawdzi się w...
Pierścionek z żółtego złota... Pierścionek z żółtego złota... 2
 • Nowy
0,32 ct
Pierścionek z żółtego złota próby 0,585 ze szmaragdem o masie 0,32 ct i brylantami o masie 0,12 ct. Idealny wzór dla romantycznych pań ceniących klasyczne formy. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i z pewnością przypadnie do gustu wymagającej kobiecie, u której na dłoni sprawdzi się w roli gustownej ozdoby.
Pierścionek żółte złoto 585... Pierścionek żółte złoto 585... 2
 • Nowy
0,43 ct
Unikatowy pierścionek z żółtego złota próby 0,585 ze szmaragdami 0,43 ct i diamentami 0,08 ct. Odznacza się wyjątkowym wzornictwem i oryginalnym  stylem. Szlachetne kamienie stanowią wspaniałe dopełnienie ciepłego odcienia kruszcu. Niepowtarzalna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się oryginalną biżuterią.
Pierścionek zaręczynowy żółte złoto 585 Portofino ze szmaragdem Pierścionek zaręczynowy żółte złoto 585 Portofino ze szmaragdem 2
 • Nowy
0,44 ct
0 zł
Wyjątkowy pierścionek wykonany z  żółtego złota  próby 0,585 z gładką koroną w której z doskonałą precyzją został zakuty szmaragd o masie 0,44 ct.  Pierścionek zachwyca piękną, klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi dodatkami.
Kolczyki żółte złoto 585... Kolczyki żółte złoto 585... 2
 • Nowy
0,95 ct
Wyjątkowe kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 w gładkiej oprawie, w której z doskonałą precyzją zostały zakute owalne szmaragdy o masie 0,95 ct.  Kolczyki zachwyca piękną, klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi dodatkami.  
Zawieszka żółte złoto 585... Zawieszka żółte złoto 585... 2
 • Nowy
0,54 ct
Wyjątkowa zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585 w gładkiej oprawie, w której z doskonałą precyzją został zakuty owalny szmaragd o masie 0,69 ct.  Zawieszka zachwyca piękną, klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi dodatkami.  
Kolczyki żółte złoto 585... Kolczyki żółte złoto 585... 2
 • Nowy
0,55 ct
Unikatowe kolczyki z żółtego złota próby 0,585 ze szmaragdami 0,55 ct i diamentami 0,14 ct. Odznaczają się wyjątkowym wzornictwem i oryginalnym  stylem. Szlachetne kamienie stanowią wspaniałe dopełnienie ciepłego odcienia kruszcu. Niepowtarzalna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się oryginalną biżuterią.
Naszyjnik białe złoto 585... Naszyjnik białe złoto 585... 2
 • Nowy
0,18 ct
Piękny i niezwykle oryginalny naszyjnik wykonany z białego złota próby 0,585 ze szmaragdami o masie 0,18 ct brylantami o masie 0,13 ct. Zachwyca ciekawą formą w której wykorzystano kruszec oraz kamienie o najwyższej jakości. Ta, delikatna biżuteria świetnie sprawdzi na wyjątkowe wyjścia oraz ważne uroczystości. Zachwyca nieprzemijającym blaskiem...
Naszyjnik żółte złoto 585... Naszyjnik żółte złoto 585... 2
 • Nowy
0,44 ct
Unikatowy naszyjnik z żółtego złota próby 0,585 ze szmaragdami 0,44 ct i diamentami 0,08 ct. Odznacza się wyjątkowym wzornictwem i oryginalnym  stylem. Szlachetne kamienie stanowią wspaniałe dopełnienie ciepłego odcienia kruszcu. Niepowtarzalna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się oryginalną biżuterią.
Pierścionek zaręczynowy... Pierścionek zaręczynowy... 2
 • Nowy
0,63 ct
Zjawiskowy pierścionek zaręczynowy z żółtego i białego złota próby 0,585 z sześcioramienną koroną, w której z doskonałą precyzją został zakuty szmaragd o masie 0,63 ct i brylanty o masie 0,07 ct. Drogocenne kamienie uzupełnione subtelnymi refleksami drogocennego kruszcu, będą pięknie zdobić każdą dłoń. Dlatego prezentowany pierścionek z brylantami i...
Zawieszka żółte złoto 585... Zawieszka żółte złoto 585... 2
0,46 ct
Wyjątkowa zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585 w gładkiej oprawie, w której z doskonałą precyzją został zakuty owalny szmaragd o masie 0,46 ct.  Zawieszka zachwyca piękną, klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi dodatkami.  
Kolczyki żółte złoto 585... Kolczyki żółte złoto 585... 2
0,86 ct
Wyjątkowe kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 w gładkiej oprawie, w której z doskonałą precyzją zostały zakute owalne szmaragdy o masie 0,86 ct.  Kolczyki zachwyca piękną, klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi dodatkami.  
Zawieszka żółte złoto 585... Zawieszka żółte złoto 585... 2
0,15 ct
Subtelna zawieszka wykonana z żółtego  złota próby 0,585. Prosta forma i nowoczesny styl zachwyci niejedną kobietę, która jest miłośniczką ponadczasowej i delikatnej biżuterii. Zawieszka urzeka precyzyjnie zakutym szmaragdem, który na tle ciepłego odcienia kruszcu prezentują się znakomicie. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i z pewnością...
Zawieszka żółte złoto 585... Zawieszka żółte złoto 585... 2
0,44 ct
Wyjątkowa zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585 w gładkiej oprawie, w której z doskonałą precyzją został zakuty owalny szmaragd o masie 0,44 ct.  Zawieszka zachwyca piękną, klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi dodatkami.  
Kolczyki żółte złoto 585... Kolczyki żółte złoto 585... 2
0,86 ct
Wyjątkowe kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 w gładkiej oprawie, w której z doskonałą precyzją zostały zakute owalne szmaragdy o masie 0,86 ct.  Kolczyki zachwyca piękną, klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi dodatkami.  
Zawieszka złoto 585 Perugia... Zawieszka złoto 585 Perugia... 2
0,5 ct
Finezyjna zawieszka ze złota próby 0,585. Zachwyca starannością wykonania oraz precyzyjnie zakutym szmaragdem o masie 0,5 ct i brylantami  o masie 0,04 ct .Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i z pewnością przypadnie do gustu wymagającej kobiecie, u której sprawdzi się w roli gustownej ozdoby.
Pierścionek złoto 585 ze... Pierścionek złoto 585 ze... 2
0,06 ct
Pierścionek  z białego i żółtego złota próby 0,585 ze szmaragdem o masie 0,06 ct i brylantami o masie 0,10ct. Idealny wzór dla romantycznych pań ceniących klasyczne formy. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i z pewnością przypadnie do gustu wymagającej kobiecie, u której na dłoni sprawdzi się w roli gustownej ozdoby.
Zawieszka ze złota 585 z... Zawieszka ze złota 585 z... 2
1,70 ct
Niezwykle efektowna zawieszka z brylantami i szmaragdem. Wykonana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 1,70 ct odznacza się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru, natomiast nieprzemijający blask drogocennych klejnotów o masie 0,18 ct nadaje całości...
Kolczyki ze złota 585 z owalnymi szmaragdami 3,82 ct i brylantami 0,35 ct Kolczyki ze złota 585 z owalnymi szmaragdami 3,82 ct i brylantami 0,35 ct 2
3,82 ct
Niezwykle efektowne kolczyki z brylantami i szmaragdami. Wykonane ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, charakteryzują się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 3,82 ct odznacza się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru, natomiast nieprzemijający blask drogocennych klejnotów o masie 0,35 ct nadaje całości...
Pierścionek ze złota 585 z owalnym szmaragdem 2,54 ct i brylantami 0,17ct Pierścionek ze złota 585 z owalnym szmaragdem 2,54 ct i brylantami 0,17ct 2
2,54 ct
Niezwykle efektowny pierścionek z brylantami i szmaragdem. Wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 2,54 ct odznacza się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru, natomiast nieprzemijający blask drogocennych klejnotów o masie 0,17ct nadaje całości...
Zjawiskowy pierścionek zaręczynowy z żółtego złota próby 0,585 z sześcioramienną koroną, w której z doskonałą precyzją został zakuty szmaragd o masie 0,77 ct i brylanty o masie 0,09 ct. Drogocenne kamienie uzupełnione subtelnymi refleksami drogocennego kruszcu, będą pięknie zdobić każdą dłoń. Dlatego prezentowany pierścionek z brylantami i szmaragdem to...
Kolczyki białe złoto 585... Kolczyki białe złoto 585... 2
0,74 ct
Ponadczasowe kolczyki wykonane z białego złota próby 0,585. Eleganckie, efektowne, dopracowane w każdym detalu. Największym atutem są zmysłowe szmaragdy o masie 0,74 ct, których piękna barwa świetnie komponuje się na tle zimnego odcienia kruszcu.  Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
Zjawiskowy pierścionek z... Zjawiskowy pierścionek z... 2
0,34 ct
Pierścionek wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A z żółtego złota próby 0,585. Centralny kamień - szmaragd wielkości 0,34 ct o zjawiskowej barwie, został osadzony w sześciokątnej oprawie. Inspirowane okresem secesji zdobienia korony oraz obrączki, sprawiają, że pierścionek jest niepowtarzalny i zachwyci panie o romantycznym usposobieniu.
Kolczyki białe złoto 585 z... Kolczyki białe złoto 585 z... 2
1,44 ct
Ponadczasowe kolczyki wykonane z białego złota próby 0,585. Eleganckie, efektowne, dopracowane w każdym detalu. Największym atutem są zmysłowe szmaragdy o masie 1,44 ct, których piękna barwa świetnie komponuje się na tle zimnego odcienia kruszcu.  Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji.
Pierścionek żółte złoto 585... Pierścionek żółte złoto 585... 2
5,33 ct
Niezwykle efektowny pierścionek z okazałym szmaragdem. Wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 5,33  ct odznacza się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru, natomiast nieprzemijający blask drogocennego kruszcu nadaje całości wyrafinowany...
Finezyjny pierścionek wykonany z żółtego złota zdobiony szmaragdem i cyrkoniami. Pierścionek został wykonany z największą precyzją i dbałością o detale. Zachwyca piękną formą, niezwykłą barwą kamienia centralnego oraz subtelnym blaskiem białych cyrkonii.    
Wyjątkowy złoty 585 pierścionek z owalnym szmaragdem wkomponowanym w szynę pierścionka. Piękne podłączanie  kamienia w prostej klasycznej oprawie nadaje całości finezyjnego i ponadczasowego charakteru. Centralny kamień charakteryzuje się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru. Klasyczna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać...
Pierścionek złoty z... Pierścionek złoty z... 2
0,96 ct
Niezwykle efektowny pierścionek z brylantami i szmaragdem. Wykonany ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Centralny kamień o masie 4,47  ct odznacza się perfekcyjnym szlifem i piękną głębią koloru, natomiast nieprzemijający blask drogocennych klejnotów o masie 0,19 ct nadaje całości...
Zawieszka złota z... Zawieszka złota z... 2
0,78 ct
Efektowna przywieszka ze szmaragdem masie 0,78 ct ozdobionym dwoma rzędami diamentów o masie 0,14 ct. Przywieszka wykonana z żółtego i białego złota próby 0,585 dla pań lubiących otaczać się zjawiskową biżuterią.  
Ponad czasowa i niezwykle efektowna bransoletka srebrna próby 0,925 ze szmaragdami o długości16- 19 cm. Urzeka precyzją wykonania i pięknym kolorem kamieni centralnych. Ta, wyjątkowa biżuteria świetnie sprawdzi się na wyjątkowe wyjścia i ważne uroczystości. Dedykowana dla pań lubiących otaczać się pięknymi dodatkami.
Pierścionek zaręczynowy dwukolorowe złoto 585 Portofino ze szmaragdem Pierścionek zaręczynowy dwukolorowe złoto 585 Portofino ze szmaragdem 2
0,45 ct
Wyjątkowy pierścionek wykonany z  żółtego złota  próby 0,585 z gładką koroną w której z doskonałą precyzją został zakuty szmaragd o masie 0,45 ct.  Pierścionek zachwyca piękną, klasyczną formą oraz niepowtarzalnym blaskiem drogocennego kruszcu. Subtelna i pełna wdzięku kompozycja dedykowana dla pań lubiących otaczać się eleganckimi dodatkami.
Przepiękne kolczyki z żółtego złota próby 0,585 z okrągłym szmaragdem o masie 0,53 ct.  Klasyczna oprawa wspaniale eksponuje zjawiskowy szmaragd. Biżuteria dedykowana dla miłośniczek klasycznej, pełnej wdzięku biżuterii.
Wyświetlanie 1-36 z 287 elementów
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Podczas odwiedzania naszych stron internetowych na Twoim komputerze lub innym urządzeniu są zapisywane, a następnie przechowywane pliki cookies. Informacje zapisane w tych plikach umożliwiają optymalizację korzystania z naszych serwisów. Pliki cookies gromadzą dane o sposobie korzystania ze strony internetowej, co pozwala nam spersonalizować wyświetlane treści i reklamy. Pliki cookies nie pozwalają na ustalenie tożsamości osoby, na której urządzeniu zostały one zapisane. Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce prywatności.