Biżuteria z różowego złota

Aktywne filtry
0,69 ct
Diament wyższej jakości
Pierścionek zaręczynowy różowe złoto 585 Modena z... Pierścionek zaręczynowy różowe złoto 585 Modena z... 2
Zjawiskowy pierścionek zaręczynowy z różowego złota próby 0,585 z sześcioramienną koroną, w której z doskonałą precyzją został zakuty biały morganit o masie 0,60 ct i brylanty o masie 0,09 ct. Drogocenne kamienie uzupełnione subtelnymi refleksami drogocennego kruszcu, będą pięknie zdobić każdą dłoń. Dlatego prezentowany pierścionek z brylantami i topazem...
Łańcuszek z różowego złota próby 0,585 o splocie ankier o długości 40-45 cm. Delikatny splot, który pięknie odbija światło jednocześnie znakomicie prezentuje się na dekolcie. Świetnie sprawdzi się noszony solo jak i z zawieszką.
1 275 zł
Łańcuszek z różowego złota próby 0,585 o splocie lisi ogon o długości 45 cm. Ciekawy splot, który pięknie odbija światło jednocześnie znakomicie prezentuje się na dekolcie. Świetnie sprawdzi się noszony solo jak i z zawieszką. 
Klasyczny łańcuszek z różowego złota próby 0,585 o splocie ankier. Zachwyca wysoką jakością wykonania i piękną ciepłą barwą drogocennego kruszcu. Długość 50 cm. Subtelny, ponadczasowy model, który świetnie sprawdzi się noszony solo jak i z przywieszką. 
Łańcuszek z różowego złota próby 0,585 o splocie pancerka o długości 45 cm. Ciekawy splot, który pięknie odbija światło jednocześnie znakomicie prezentuje się na dekolcie. Świetnie sprawdzi się noszony solo jak i z zawieszką.
Pokazano 1-36 z 321 pozycji
Filtry
Aktywne filtry
Wyczyść filtry

Długość łańcuszka Długość łańcuszka

Rozmiar pierścionka

Produkt dodany do porównania.