Pierścionki bez kamienia

Szeroki, ażurowy pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585. Elementy z dwóch kolorów złota przeplatają się ze sobą tworząc ciekawy wzór. Białe złoto pięknie się mieni, dzięki ozdobionej diamentowaniem powierzchni. Pierścionek polecamy paniom ceniącym efektowną, a zarazem wygodną biżuterię.
Szeroki, fantazyjny pierścionek wykonany z żółtego i białego złota próby 0,585. Zachwyca precyzyjnymi zdobieniami, dbałością o detale i połączeniem dwóch kolorów lśniącego kruszcu. Stworzony z myślą o kobietach lubiących otaczać się piękną, zauważalną biżuterią, od której nie można oderwać wzroku.
Pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585 z diamentowaniem. Szerokość pierścionka sprawi, że będzie dobrze widoczny na dłoni, jednocześnie podkreśli jej kształt. Doskonale sprawdzi się jako samodzielny dodatek do codziennej stylizacji. Dedykowany dla kobiet ceniących piękno w bezkamieniowej biżuterii.
Niebanalny pierścionek wykonany z żółtego i białego złota próby 0,585 o fantazyjnej formie. Zachwyca precyzyjnymi ażurowymi zdobieniami, dbałością o detale i połączeniem dwóch kolorów kruszcu. Stworzony z myślą o kobietach lubiących otaczać się piękną biżuterią, od której nie można oderwać wzroku. Zdecydowanie doda szyku i elegancji każdej stylizacji.
Pierścionek z żółtego złota próby 0,585 z diamentowaniem. Szerokość pierścionka sprawi, że będzie dobrze widoczny na dłoni, jednocześnie podkreśli jej kształt. Doskonale sprawdzi się jako samodzielny dodatek do codziennej stylizacji. Dedykowany dla kobiet ceniących piękno w bezkamieniowej biżuterii w oryginalnym wydaniu.
Szeroki, połyskujący pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,585. Zachwyca precyzyjnymi zdobieniami, dbałością o detale i diamentowaniem, które przyciąga wzrok. Stworzony z myślą o kobietach lubiących otaczać się piękną, zauważalną biżuterią, od której nie można oderwać wzroku.
2 799 zł
Okazały pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,585 o fantazyjnej formie. Zachwyca precyzyjnymi ażurowymi zdobieniami i dbałością o detale. Stworzony z myślą o kobietach lubiących otaczać się piękną biżuterią, od której nie można oderwać wzroku. Zdecydowanie doda szyku i elegancji każdej stylizacji.
Srebro
Pierścionek szeroki ze srebra 925 i złota 585 Pierścionek szeroki ze srebra 925 i złota 585 2
515 zł
Niezwykle oryginalny pierścionek wykonany ze srebra próby 0,925 i złota 0,585, zachwyca niebanalnym designem oraz misternie zakutymi cyrkoniami, które pięknie rozbłyskują na tle zimnego odcienia kruszcu. Szerokość pierścionka sprawi, że będzie dobrze widoczny na dłoni, jednocześnie podkreśli jej kształt. Doskonale sprawdzi się jako samodzielny dodatek do...
979 zł
Niezwykle elegancki pierścionek wykonany z dwukolorowego złota próby 0,585. Ten zachwycający pierścionek to połączenie szlachetnego kruszcu i wyjątkowego wzornictwa.  To propozycja niepowtarzalnej biżuterii damskiej, która urzeka każdą kobietę lubiącą okazałe i wyszukane ozdoby. Szerokość pierścionka sprawi, że będzie dobrze widoczny na dłoni,...
Pierścionek z żółtego i białego złota próby 0,585. Urzeka ciekawą formą i precyzją wykonania. Szerokość pierścionka sprawi, że będzie dobrze widoczny na dłoni, jednocześnie podkreśli jej kształt. Doskonale sprawdzi się jako samodzielny dodatek do codziennej stylizacji. Nowoczesny, idealnie układający się na palcu.
Pierścionki

Pierścionek z różowego złota 585

AiA
10085875
1 459 zł
Nowoczesny pierścionek wykonany z różowego złota próby 0,585. Zachwyca wyszukanym wzornictwem i precyzją wykonania, natomiast nietuzinkowa forma  tworzy niepowtarzalny efekt. Dedykowany kobietom ceniących piękno w biżuterii bezkamieniowej.
Polecane dla Ciebie

Pierścionek z żółtego złota 585 skręcony

AiA
10085868
1 369 zł
Wyjątkowy pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,585. Zachwyca wyszukanym wzornictwem i precyzją wykonania. Uwagę przyciąga skręcona powierzchnia kruszcu, tworząc niepowtarzalny efekt. Dedykowany kobietom ceniących piękno w biżuterii bezkamieniowej.
1 839 zł
Nowoczesny pierścionek wykonany z białego i żółtego złota. Uwagę przykuwa ciekawym designem i subtelnym blaskiem kruszcu. Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji. 
2 400 zł
Piękny i nowoczesny pierścionek złoty. Urzeka ciekawą formą i precyzją wykonania. Szerokość pierścionka sprawi, że będzie dobrze widoczny na dłoni, jednocześnie podkreśli jej kształt. Doskonale sprawdzi się jako samodzielny dodatek do codziennej stylizacji.
889 zł
Niezwykle efektowny pierścionek wykonany z żółtego i białego złota próby 585, zachwyca ciekawie wkomponowanymi ozdobnymi sercami oraz blaskiem drogocennego kruszcu. Ten, wspaniały pierścionek przypadnie do gustu kobietom o romantycznej naturze, które cenią sobie stylowe dodatki i minimalizm.
Pierścionki

Pierścionek z trzykolorowego złota 585

AiA
20162979
6 119 zł
Unikatowy pierścionek wykonany z trzech kolorów złota próby 585, odznacza się wyrafinowanym wzornictwem i oryginalnym stylem. Pięknie osadzone kulki w trzech kolorach kruszcu stanowią kapitalne dopełnienie całości. Szerokość pierścionka sprawi, że będzie dobrze widoczny na dłoni, jednocześnie podkreśli jej kształt. Odważna i pełna wdzięku kompozycja...
2 690 zł
Oryginalny pierścionek z żółtego złota. Zachwyca swoją nietuzinkową formą i precyzją wykonania. Stworzony z myślą o kobietach lubiących otaczać się piękną biżuterią. Zdecydowanie doda szyku i elegancji każdej stylizacji.
Pierścionki

Pierścionek z dwukolorowego złota

AiA
10071564
1 199 zł
Nowoczesny pierścionek wykonany z białego i żółtego złota. Uwagę przykuwa ciekawym designem i subtelnym blaskiem kruszcu. Całość tworzy elegancką ozdobę, którą warto mieć w swojej kolekcji. 
Pokazano 1-25 z 25 pozycji
Produkt dodany do porównania.