Biżuteria kolekcja supełki

Aktywne filtry
Bestseller
Kolczyki na sztyft z żółtego złota 585 supełki 1,21 g Kolczyki na sztyft z żółtego złota 585 supełki 1,21 g 2
Oryginalne kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Uwagę przyciąga niebanalny design i staranne wykończenia, które nadają niezwykle wyjątkowego charakteru, podkreślając codzienną stylizację do pracy lub na spotkania ze znajomymi. Kolczyki zdecydowanie przypadną do gustu miłośniczce oryginalnych dodatków.
Bestseller
Kolczyki supełki z żółtego i białego złota 585 Kolczyki supełki z żółtego i białego złota 585 2
Oryginalne kolczyki wykonane z żółtego i białego złota próby 0,585. Uwagę przyciąga niebanalny design i staranne wykończenia, które nadają niezwykle wyjątkowego charakteru podkreślając codzienną stylizację do pracy lub na spotkania ze znajomymi. Kolczyki z żółtego złota zdecydowanie przypadną do gustu miłośniczce niebanalnych dodatków.
Bestseller
Kolczyki na sztyft z żółtego złota 585 supełki 0,81g Kolczyki na sztyft z żółtego złota 585 supełki 0,81g 2
Oryginalne kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Uwagę przyciąga niebanalny design i staranne wykończenia, które nadają niezwykle wyjątkowego charakteru podkreślając codzienną stylizację do pracy lub na spotkania ze znajomymi. Kolczyki z żółtego złota zdecydowanie przypadną do gustu miłośniczce niebanalnych dodatków.
Bestseller
Kolczyki na sztyft z żółtego złota 585 supełki 1,07 g Kolczyki na sztyft z żółtego złota 585 supełki 1,07 g 2
Oryginalne kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Uwagę przyciąga niebanalny design i staranne wykończenia, które nadają niezwykle wyjątkowego charakteru, podkreślając codzienną stylizację do pracy lub na spotkania ze znajomymi. Kolczyki z żółtego złota zdecydowanie przypadną do gustu miłośniczce oryginalnych dodatków.
Bestseller
Kolczyki na sztyft z białego złota 585 supełki 0,89 g Kolczyki na sztyft z białego złota 585 supełki 0,89 g 2
Ponadczasowe kolczyki wykonane z precyzją z białego złota próby 0,585 z wygodnym zapięciem na sztyft. Piękny model, który wygląda wspaniale na uchu i doskonale sprawdzi się na prezent na wiele ważnych okazji. Urzeka zimnym blaskiem kruszcu i wspaniałą, klasyczną kompozycją. Idealnie nadają się do noszenia na co dzień, jak i na wyjątkowe wyjścia.  
Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Produkt dodany do porównania.