Pierścionki zaręczynowe – kruszce

Pierścionki zaręczynowe – kruszce

Jeśli spotykamy się po raz kolejny, to znaczy, że nasz zaręczynowy cykl przykuł Twoją uwagę, drogi Czytelniku. Bardzo nas to cieszy, dlatego śpieszymy z kolejną porcją istotnych informacji, które, być może, przyczynią się do podjęcia ważnej decyzji lub też dokonania zakupu, z którym nosisz się od dłuższego czasu. Omówiliśmy już stylistykę pierścionków zaręczynowych, kilka słów powiedzieliśmy też na temat opraw i sposobach osadzenia kamienia, pora przyjrzeć się bliżej kruszcom. Różnią się one przecież nie tylko kolorem…

odpowiedni odcień

Żarty na temat tego, ile kolorów rozróżniają mężczyźni powinny zupełnie nie śmieszyć, nie tylko ze względu na ich ideologiczny charakter. Kwestię wyboru złota w odpowiednim odcieniu traktujemy poważnie, nie trudno o nieporozumienie, które w konsekwencji okaże się być przyczyną rozczarowania, czyli efektu przeciwnego do zamierzonego. I w tej sprawie ważna jest obserwacja − małe śledztwo sprawi, że dobierzemy klejnot, który będzie pasować kolorystycznie do pozostałej biżuterii.

srebrny VS złoty pierścionek

Jeśli przyszła wybranka często nosi srebrną biżuterię i ma chłodny typ urody, doskonałym rozwiązaniem będzie zakup pierścionka wykonanego z białego złota. Nie jest to oksymoron, na nazwa metalu, który ma subtelny, słomkowy kolor. W wyniku procesu rodowania (czyli pokrywania metalu rodem, metalem z grupy platynowców, od którego nazwy wzięła się nazwa tej czynności) powierzchnia nabiera subtelnego blasku i elegancji. Błyszcząca powłoka, powstała na skutek pokrycia rodem, z czasem może się zetrzeć, jednak jest to proces, który można dowolnie odnawiać. Białe złoto idealnie komponuje się z kolorowymi kamieniami, doskonale współgra na przykład z szafirem, wydobywając przy tym jego urok.

Fankę bardziej tradycyjnych egzemplarzy z pewnością ucieszy pierścionek z żółtego złota, które jest najbardziej reprezentatywną odmianą tego metalu szlachetnego. Jeśli w szkatułce ukochanej często pojawia się klasyczne złoto, w tym kolorze są też okucia torebek, które nosi, czy dodatków, na które na co dzień stawia, to właściwie wybór zostaje podjęty. Żółte złoto doskonale wygląda w towarzystwie diamentów. Czy ten ostatni stanowi skryte marzenie wyjątkowej osoby, którą pragniesz obdarować niecodziennym prezentem? Diamenty to według słów sławnej piosenki najlepsi przyjaciele kobiety, a ich urok i blask pomoże podkreślić żółte złoto. To dzięki niemu te szlachetne kamienie będą prezentować się w pełnej krasie i zachwycać wyszukanym wyglądem. Warto zainwestować w taki zakup i sprawić ukochanej złoty pierścionek − nie pozłacany. Przy codziennym użytkowaniu pozłacane modele stają się nieatrakcyjne, tracą swój urok, gdy nosząc je wykonujemy obowiązki dnia codziennego. Przeznaczeniem pierścionka jest przecież zdobienie palca, nie szkatułki na biżuterię, w której się znajduje. Co to za przyjemność dostać biżuterię, którą trzeba oszczędzać?

Leave your reply

*
**Not Published
*Site url with http://
*
Pomyślnie dodano produkt do porównania!