Biżuteria dla świadkowej Panny Młodej

Biżuteria dla świadkowej Panny Młodej

Na ślubie pierwsze skrzypce gra Młoda Para, ale świadkowie również pełnią ważną rolę podczas uroczystości. W tym dniu oczy wszystkich gości będą zwrócone na Pannę Młodą, jednakże świadkowa także musi zastanowić się nad odpowiednią stylizacją. Dobrany strój powinien być raczej skromny, aby w żadnym stopniu nie przyćmił ślubnej kreacji. Ważny jest nie tylko dobór właściwej sukienki, butów czy torebki, ale i dodatków. Biżuteria dla świadkowej Panny Młodej nie może być przesadnie efektowna – duże kamienie w kolczykach czy szerokie naszyjniki z brylantami na pewno nie będą dobrym pomysłem. Najlepiej postawić na klasykę w skromniejszej odsłonie.

Kolczyki dla świadkowej – jakie wybrać?

Kolczyki są świetnym dopełnieniem weselnej kreacji – dla świadkowej doskonałym wyborem będą modele utrzymane w minimalistycznej formie. Ważne jest, aby ich wielkość nie rzucała się w oczy – można postawić na propozycje w kształcie kuleczek, które przylegają do płatków uszu. Warto zwrócić uwagę na biżuterię pozbawioną kolorowych kamieni, wykonaną na bazie białego i żółtego złota. W roli zdobienia może występować cyrkonia lub oczko brylantu. Panie preferujące dodatki z kolorowymi akcentami powinny postawić na modele, w których zielony, niebieski czy czerwony kamień jest jedynie małym, ozdobnym akcentem. Takie kolczyki dla świadkowej wspaniale sprawdzą się w roli subtelnej biżuterii.

Skromne bransolety dla świadkowej

Biżuteria dla świadkowej Panny Młodej może ograniczać się do subtelnej bransoletki, która delikatnie zaakcentuje odświętny charakter całej stylizacji. Szerokie modele na bazie dużych kamieni szlachetnych na pewno nie będą odpowiednim wyborem. Najlepiej postawić na propozycje na cienkich łańcuszkach. Bransolety dla świadkowej z malutkimi cyrkoniami okażą się strzałem w dziesiątkę. Ich minimalistyczny design można dopasować praktycznie do każdej kreacji – biżuterii w skromniejszej odsłonie nie sposób odmówić uniwersalnego charakteru.

Biżuteria dla świadkowej – naszyjniki

Jeśli świadkowa zdecyduje się na skromną sukienkę w minimalistycznym stylu, może dobrać do niej naszyjnik. Nawet w przypadku takiej kreacji lepiej wystrzegać się biżuterii z dużymi kamieniami. Znakomitym wyborem będą natomiast naszyjniki z żółtego lub białego złota z cyrkoniami bądź brylantami. Warto postawić na modele o jak najprostszej formie lub propozycje o subtelnych zdobieniach – na przykład w kształcie niedużej „pętelki” uformowanej z kruszcu. Oczywiście wybór naszyjnika powinien być podyktowany charakterem całej kreacji. Jeśli sukienka posiada ozdobne wykończenie przy dekolcie, lepiej z niego zrezygnować i ograniczyć biżuterię do minimalistycznej bransoletki lub niedużych kolczyków.

Na koniec warto podkreślić, że biżuteria dla świadkowej nie może być utrzymana w ślubnej stylistyce. Z tego powodu lepiej zrezygnować z dodatków w całości utrzymanych w srebrzystej tonacji, w których połyskujące brylanty lub cyrkonie nie są jedynie ozdobnym akcentem, a dominującym elementem w kolczykach, bransolecie czy naszyjniku.

Leave your reply

*
**Not Published
*Site url with http://
*
Pomyślnie dodano produkt do porównania!