Misja naszego Domu Jubilerskiego

Tworzymy biżuterię z myślą o uczuciach, które nasi klienci chcą przekazać bliskim lub zachować na przyszłość.


Dom Jubilerski A&A od pokoleń tworzy i udostępnia biżuterię, dzięki której nasi klienci są w stanie przekazać innym to, co czują, lub zachować dla siebie uczucia na przyszłe lata. Jesteśmy zaszczyceni tym, że możemy pomagać w zapamiętywaniu wspaniałych chwil jakimi są zaręczyny, ślub, narodziny dziecka, pierwsza komunia, urodziny czy życiowe sukcesy, które kobiety chcą uczcić i zapamiętać poprzez ponadczasową biżuterię. Z tego powodu koncentrujemy się na biżuterii wysokiej jakości, która to zadanie spełni.

Złoto którego używamy w biżuterii


Złoto, które jest podstawowym materiałem w produkcji biżuterii jest zawsze wysokiej próby - 14k lub wyżej. Nigdy nie udostępniamy złota, którego sami byśmy nie założyli - z dodatkami niklu, czy małą zawartością złota, jak to jest przy próbach 9k czy 8k. Nasze kamienie naturalne posiadają bardzo wysokie parametry czystości, szlifu czy barwy. Koncentrujemy się na tych elementach, które sprawiają, że brylanty czy inne cenne kamienie żyją energią i barwą. Poświęcamy dużo zaangażowania i czasu, aby nasi klienci nie musieli się martwić o jakość, gdyż bez fachowej wiedzy i doświadczenia niełatwo jest rozpoznać i dokładnie określić, dlaczego niektóre wyroby posiadają „życie” i energię, a inne nie. Wiemy, jak spełnić Państwa oczekiwania.

Z pasją tworzymy biżuterię dla naszych klientów, taką jaką byśmy sami chcieli posiadać. Z tego powodu zachęcamy do poznawania detali i niuansów związanych ze sztuką tworzenia biżuterii.

Produkt dodany do porównania.