Design naszej biżuterii najwyższej jakości

Proces powstawania biżuterii to magia: "to narodziny klejnotu", wyjątkowego i unikalnego.
Mamy szczególny zaszczyt uczestniczenia w zjawiskowym procesie tworzenia dzieła sztuki, któremu ostateczny kształt nadaje artysta - jubiler.
Należy pamiętać, że każdy naturalny kamień jest inny, jak każdy z nas. W naturze nie znajdziemy dwóch takich samych. Sekret pięknej biżuterii A&A Domu Jubilerskiego tkwi w perfekcyjnym projekcie i wysokiej jakości wykonania, to jedność z naturą i człowiekiem. Ogromne znaczenie mają idealne proporcje kamieni, barwa, czystość.


Oryginalność klejnotu polega na indywidualności i charakterze, tworzone SERIE, takie jak Korony, Caryca, Elegancja… ., adresowane są do ludzi, chcących podkreślić swój styl, indywidualność, umiłowanie piękna, natury czy historii.


Patrzenia historycznego na biżuterię nauczył niektórych z naszych projektantów nieżyjący już wielki polski artysta Franciszek Starowieyski, który tworzył dla Salvadora Dali i dla A&A Domu Jubilerskiego.


Projektowanie to pasja i ekspercka wiedza z wielu dziedzin: sztuki, historii, gemmologii, chemii, fizyki, psychologii. Wykorzystując ją tworzymy jednostkowy niepowtarzalny projekt. Żałujemy, że certyfikat dołączany do naszych klejnotów nie odzwierciedla całego procesu tworzenia, który jest pracochłonny i długotrwały – przy tworzeniu pierścienia dla Papieża Jana Pawła II zadowalającą jakość udało się uzyskać po kilkunastu próbach...


Klejnoty A&A , są wieczne, mogą cieszyć swym blaskiem przez tysiąclecia, są zawsze stylowe, eleganckie i ponadczasowe.

Produkt dodany do porównania.