Biżuteria z duszą

Łódzka firma Dom Jubilerski A&A to marka rozpoznawana nie tylko w Łodzi. W jej portfolio jest m.in. wykonany dla papieża Jana Pawła II "Złoty Pierścień Honorowego Obywatela Miasta Łodzi", złota przywieszka z topazem, którą można podziwiać na szyi Otylii Jędrzejczak, czy złota nutka z brylantem, należąca do Andrea Bocellego. Ponadto w salonie przy ulicy Piotrkowskiej 146 można zobaczyć jedną z bardziej oryginalnych kolekcji biżuterii w Polsce - stworzona według projektów Franciszka Starowieyskiego, inspirowana m.in. średniowieczem i starożytnością. Artysta oceniając efekt swojej pracy, stwierdził -"to biżuteria na granicy przyzwoitości".

W większości sklepów jest biżuteria standardowa, powielana w tysiącach sztuk. My oferujemy wyroby unikatowe. Mamy własną pracownię jubilerską. Pracują dla nas znakomici fachowcy. W naszej kolekcji można spotkać krótkie serie i pojedyncze precjoza. Doceniamy fakt, że osoby, które stać na drogą biżuterię, pragną czegoś naprawdę wyjątkowego, niepowtarzalnego. Co ciekawe, własne projekty najczęściej przynoszą kobiety. Chociaż w pracowniach jubilerskich nigdy nie powstaną dwa identyczne pierścionki czy takie same przywieszki, można dodatkowo zastrzec, że wzór nie może być powielany.

Czar biżuterii sygnowanej logo A&A urzekł niejedno i nie tylko kobiece serce…Wystarczy krótkie spojrzenie na wystawy każdego z sześciu łódzkich salonów firmy, a wszystko staje się jasne. Trzeba mieć wyjątkowo silną wolę, aby oderwać wzrok od misternych rodowych sygnetów, pierścionków, opraw ze złota i platyny czy drogocennych kamieni - szafirów, szmaragdów i diamentów. Każda witryna kusi przepięknymi łańcuszkami importowanymi również z Włoch, obrączkami, pierścionkami,, dewocjonaliami. Samych obrączek ze złota jest około 300 modeli. W ofercie salonów A&A jest biżuteria wykonana nie tylko ze złota palladowego, które nie zawiera powodującego uczulenia niklu, ale także ze srebra czy platyny.

Mamy siedem salonów. Każdy ma inny asortyment. Oferta, na przykład, salonu przy Piotrkowskiej 46 różni się od oferty salonu przy Piotrkowskiej 100. Kolekcje dostępne w salonie przy Piotrkowskiej 60 mogą nie występować przy Piotrkowskiej 146. Ta różnorodność proponowanych klientom wyrobów pozwala na zaspokojenie różnych oczekiwań i gustów. Możemy też mówić o pewnego rodzaju specjalizacji - pewne grupy towarowe mogą być szerzej reprezentowane w jednym salonie, zaś inne - w kolejnym.

Oczywiście pozycje tzw. "żelazne", jak chociażby obrączki, dewocjonalia , czy łańcuszki, są w ofercie wszystkich sklepów firmowych. Jesteśmy dumni z tego, że nasz asortyment jest ukłonem w stronę każdego klienta. Przychodzą do nas pary szukające wyjątkowych obrączek, panowie pragnący zaskoczyć żonę w rocznicę ślubu, czy rodzice szukający pierścionka dla dziecka. Projekty, jakie przynoszą nam klienci, określają nie tylko formę, ale często również parametry kamienia.

Patrząc na portfolio firmy widać, że nie ma rzeczy, której wykonania nie można byłby tutaj zlecić. Mało tego, każdy wyrób wykonywany ręcznie sygnowany jest znakiem "A&A" oraz otrzymuje międzynarodowy certyfikat i bezterminową oraz bezpłatną opiekę serwisową. Certyfikat otrzymują również wszystkie wyroby z brylantami. Na serwis gwarancyjny może liczyć każdy, kto dokona zakupu w sieci salonów firmy. Zakres tej usługi obejmuje odświeżania, polerowania, dopasowania, drobne naprawy i przeróbki.

Salony A&A to miejsce magiczne, w którym można zarówno delektować się pięknem dzieł sztuki złotniczej, jak i dowiedzieć się wszystkiego na temat metali szlachetnych, jubilerstwa, kamieni i panujących trendów.

Zawsze też można liczyć na pomoc w wyszukaniu z bogatej oferty wszystkich salonów firmowych rzeczy wyjątkowej, klejnotu odpowiadającego gustom zarówno osoby kupującej, jak i obdarowywanej, właściwego na daną okazję.

Nasza historia

Właścicielem sklepu internetowego domjubilerski.aia.pl jest:

A&A Holding Majsterek Spółka komandytowa

Siedziba firmy znajduje się pod adresem:

90-063 Łódź, Piotrkowska 146

telefon: +48 531 336 464

e-mail: sklepinternetowy@aia.pl

A&A Holding Majsterek Spółka komandytowa jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Łodzi dla Łodzi Śródmieścia, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000557873.  NIP: 7252086499

A&A Holding Majsterek Spółka komandytowa posiada wkład pieniężny w wysokości 169 666.66 zł.

Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres sklepinternetowy@aia.pl lub pod numerem telefonu: +48 531 336 464 (opłata wg. cennika właściwego operatora)

Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).

Produkt dodany do porównania.