Etyka w biznesie 

Jesteśmy firmą, która w swoich działaniach handlowych kieruje się podstawową i bardzo ważną wartością jaką jest: uczciwość. 

Działamy w oparciu o uczciwą cenę w stosunku do jakości – bez rabatów i promocji.

Głównym narzędziem dzisiejszej sprzedaży są wszechobecne promocje, rabaty i okazje, które często są tylko trikiem marketingowym mającym na celu zwiększenie sprzedaży. Praktyka i badania Harvardu (link do źródła: (źródło: https://www.hbs.edu/ris/Publication%20Files/18-113_16977967-84c0-488d-96e5-ffba637617d9.pdf) pokazują, że to działa.   My jednak obraliśmy inną drogę.

Chcielibyśmy w kilku zdaniach opisać naszą politykę cenową oraz utwierdzić Państwa w przekonaniu, że z Naszą firmą naprawdę warto współpracować.

 Uczciwość jako drogowskaz 

Marka A&A została stworzona wiele lat temu. W swoim działaniu kierujemy się wartościami, które są ponadczasowe i uniwersalne. Dla nas uczciwość i transparentność muszą dotyczyć każdego elementu w procesie handlowym. Sprawdzamy źródła pochodzenia kamieni, ich autentyczność oraz jakość. W dobie zalewającej rynek syntetycznej i nieszlachetnej biżuterii, każdy kamień badany jest przez nas indywidualnie w celu potwierdzenia jego naturalnego procesu powstawania. Do produkcji używamy tylko szlachetnych kruszców z wysoką jakością stopów. Nie tworzymy biżuterii w niskich próbach, co jest często praktykowane przez firmy w Polsce. 

Chcemy, żeby nasi Klienci mieli pewność, że są traktowani uczciwie. Nie podnosimy sztucznie cen, nie fabrykujemy cen ‘referencyjnych’ żeby potem kusić przecenami, rabatami i promocjami.

Wyceniamy produkty po jak najniższych marżach, które pozwalają utrzymać jakość oraz wysoką precyzję wykonania w naszej pracowni. Wystarczy porównać parametry jakościowe naszej biżuterii z cenami rynkowymi, żeby przekonać się o atrakcyjności cen, które proponujemy - dlatego transparentnie informujemy klientów o kluczowych parametrach naszych wyrobów jak waga, próba, czystość, naturalne pochodzenie kamienia – to cechy, które mają decydujący wpływ na cenę. Nasza informacja o parametrach przewyższa nawet standardy wymagane przez prawo konsumenckie USA i wytyczne Amerykańskiej Federalnej Komisji Handlu (źródło: https://www.ftc.gov/tips-advice/business-center/guidance/loupe-advertising-diamond-gemstones-pearls). Niestety Polski konsument musi polegać jeszcze na etyce i dobrej woli firm, gdyż prawo i egzekucja tego prawa nie bronią go tak jak konsumenta w USA.

Wartość jakości tylko rośnie

Biorąc pod uwagę naszą politykę i filozofię działania, ceny naszych wyrobów mogą tylko rosnąć. Unikatowość oraz gwarancja uczciwości całego procesu powoduje, że często macie Państwo okazję do zakupu biżuterii, która będzie zyskiwać na wartości. Przy dzisiejszych szybko rosnących cenach złota, kamieni czy pracy ludzkiej Nasze wyroby posiadają naprawdę atrakcyjną cenę. 

Nasza filozofia biznesu, opiera się na uczciwym podejściu do obsługi Klienta, jakości produkcji i sprzedaży. Wierzymy, że te wartości w końcu się obronią, a nasze wyroby staną się ich synonimem.

Jesteśmy inni niż inni!

Produkt dodany do porównania.